Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 23. October 2009 21:36 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Cibulka sa rozišla s trénerom, údajne jej do toho hovoril tatko. Neviem, keď sa do niektorých vecí miešajú rodičia, nemusí to dopadnúť dobre. Ale mohli si to vymyslieť novinári. Každopádne tu je .


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 26. October 2009 12:25 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Poitiers (Fra), 100 000 $, Hard:

R1: Dominika Cibulková (SR-1) - Olivia Sanchez (Fra-WC) 6/2 6/2
R1: Dominika Cibulková (SR-1) - Alla Kudryavtseva (Rus) 2/6 0/6 :o uff :o

samozrejme na 1. kolo jedna z ľahších súperiek, konkrétne domáca 331. hráčka sveta....no problém by byť nemal...aj keď sa priznám, že neviem, čo od Domči čakať, preto som zvedavý, ako sa jej tu bude dariť ;) good luck
edit: tak na začiatok fajn....s Kanaďankou ešte Domča nehrala s Ruskou má 2 tesné prehry trochu staršieho dáta...ale myslím, že ani jedna by jej nemala robiť problém...som zvedavý či bude aj nejaké vyjadrenie, aby sme mali aspoň šajnu ako na tom Domča herne je ;)

edit2: tak fajn Domča to na Rusku nevie (3 prehraté zápasy za 3 roky) a fajn dlho pauzovala ale na ta sa donekonečna vyhovárať nedá a síce som osobne zázraky nečakal, ale tiež som nečakal, že 101. hráčka jej povolí 2 gemy :!: :roll: keď to už mala byť prehra tak so cťou, lebo toto je na zaplakanie a zdá sa, že táto mizéria posledného obdobia nemá konca kraja :?



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Last edited by martyx on 28. October 2009 20:41, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 27. October 2009 11:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Domča nebude hrať do konca roka v Nantes či Ismaningu, v hre sú už len Saddlebrook a Boca Raton. O prípadnej voľnej karte na tzv. malé MS na Bali "príliš neráta".


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. October 2009 15:18 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Domča síce v Poitiers dostala v 2. kole výprask, ale tragédiu by som z toho zatiaľ nerobil. Je už koniec sezóny, čert to ber. Bojím sa však niečoho iného: 1. Aby jej zranenia nepokračovali aj na budúci rok. 2. Rozchod z Pláteníkom ju môže veľmi poškodiť. Tvrdí, že s ním sa rozišla v dobrom, ale z Pláteníka postupne lezie, že s Domčiným tatkom boli riadne na nože. Aby si pán Cibulka ešte netrhal vlasy, že sa takto rozhodol. V rozhovore pre Plus 1 deň povedal Pláteník aj toto:

Mal som s jej otcom pár rozhovorov, nespokojnosť trvala asi dva roky. Vyvrcholilo to tým, že Dominika teraz klesla v rebríčku, bola zranená a spustilo to túto reakciu. Mal som výhrady k Dominikinmu trénovaniu, nepáčila sa mi jej životospráva, venovala sa iným záležitostiam. Po zranení už bola profesionálnejšia, dal som jej aj ultimátum, nech to berie vážne. Možno by som odišiel aj sám od seba.

Čo by ste jej vyčítali?
– Mala by tenisu dávať viac, hlavne vo voľnom čase, ako špičkové hráčky, ktoré aj po tréningu rozmýšľajú o tom, čo sa naučili. Aby tenista neodišiel a nevenoval sa iným veciam, či už to je priateľ, noviny, fotenia... Ak je hlava inde, začnú vás predbiehať mladšie hráčky alebo staršie, ktoré majú tenisové know-how a skúsenosti. Najlepšie tenistky sú mentálne veľmi vyspelé, vedia, čo chcú a robia pre to všetko. Začínali sme, keď mala Domča 17 rokov a bola veľmi mladá. A rozmýšľala pod svoj vek, čo jej zostalo doteraz, je detská. Musí dospieť.


Najmä tá druhá odpoveď ma dosť zarazila. Áno, Domča vystupuje ako rozšantené decko aj na svojich 20 rokov. Ale že by mala tenisu dávať viac? Veď sa hovorilo, že tvrdo drie a teraz, že by sa mala vydať cestou niektorých našich mladých tenistov (mužov), ktorých za toto kritizoval aj Hrbatý. Bola by obrovská škoda, keby sa nevrátila na stratené pozície. Dúfam, že sa to nestane. Celý rozhovor: .

Video z Poitiers: .


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 27. November 2009 12:02 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Domča s novým trénerom sa v roku 2010 prvýkrát predstaví na turnaji v Aucklande.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 4. January 2010 06:27 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Turnaj WTA v Aucklande (N. Zéland), tvrdý povrch, 220.000 USD

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková - Alexandra Dulgheruová (Rum.) 6:0, 6:3
2. kolo: Cibulková - Aravane Rezaiová (7-Fr.) 6:3, 6:4
štvrťfinále: Cibulková - Flavia Pennettová (1-Tal.) 6:1, 6:2

Štvorhra
1. kolo: Cibulková, Yanina Wickmayerová (SR/Belg.) - Sania Mirzová, Virginia Ruanová Pascualová (2-India/Šp.) 6:1, 7:6(6)
štvrťfinále: Natalie Grandinová, Laura Granvillová (JAR/USA) - Cibulková, Wickmayerová (SR/Belg.) 6:3, 6:1


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. January 2010 21:38 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
Sydney (Aus.); 600 000$; Hard:

R1: Dominika Cibulková - Timea Bacsinszky (Šva-LL) 7/6(2) 6/1
R2: Dominika Cibulková - Svetlana Kuznetsova (Rus-3) 7/5 6/2
QF: Dominika Cibulková - Victoria Azarenka (Bie-6) 6/2 2/6 5/7

R1: tak som zvedavý na výsledok, ale verím Dominike ;)
R2: teda popravde som si myslel, že 2. kolo bude pre Domču stop... potom čo ju pred týždňom vyprášila Flavia som si myslel, že to isté urobí aj Kuzzy, ale Dominika ukázala, že nezabudla porážať kvalitné hráčky... zrejme sa tá zimná príprava a nový tréner vyplatili...uvidiíme najbližšie pri Azarenke



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Last edited by martyx on 13. January 2010 12:40, edited 2 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 11. January 2010 22:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
V 2. kole, aj keď nerád, verím Kuznecovovej :lol: Samozrejme budem radšej, keď Domča začne prekvapovať ako vlani. Môže začať.
12.1.: Sekol som sa, ale to je dobre. Pri Azarenkovej sa uvidí, či to nebol výstrel do tmy.
13.1.: Príležitosti boli, zasa ich zahodila zbytočnými chybami. zatiaľ nič nové pod slnkom.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. January 2010 18:39 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Australian Open 2010

Dvojhra
1. kolo: Vania Kingová (USA) - Dominika Cibulková (23-SR) 6:3, 6:7(5), 7:5

Priebeh zápasu podľa agentúry, nevidel som: Cibulková prehrávala už 3:6 a 3:5, pričom v desiatom geme čelila pri podaní súperky mečbalu. Staronová slovenská jednotka však zabojovala, druhý set získala v tajbrejku a v treťom viedla už 5:1. V ďalších minútach však nepremenila štyri mečbaly a Kingová šnúrou piatich gemov otočila zápas, ktorý v pondelok za stavu 3:6, 2:1 a 15:30 z pohľadu Cibulkovej prerušili pre dážď. Obe aktérky sa večer melbournského času síce vrátili na dvorec číslo 13, no stihli absolvovať iba necelé štyri gemy a muselo sa dohrávať až v utorok. Kingová v Tildenovom geme prelomila podanie Cibulkovej a za stavu 5:4 išla podávať na víťazstvo v zápase. Cibulková však skvele zabojovala, odvrátila mečbal a vynútila si tajbrejk, v ktorom slávila úspech, keď za stavu 6:5 využila pri vlastnom podaní v poradí druhý setbal. Slovenská reprezentantka sa dostala na koňa, v rozhodujúcom sete si po dvoch brejkoch vybudovala náskok 5:1 a bolo blízko k postupu do 2. kola. V siedmom a deviatom geme však vždy pri podaní Kingovej nepremenila dva mečbaly a to sa jej vypomstilo. Američanka sa zmobilizovala a šnúrou piatich gemov dotiahla zápas do víťazného konca.

Štvorhra
1. kolo: Jelena Jankovičová, Shenay Perryová (Srb./USA) - Cibulková, Michaella Krajiceková (SR/Hol.) 6:1, 6:4


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. January 2010 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
no ludia, tak toto bolo pre mna vacsie prekvapko ako vypadnutie sharapovej!!!!!!! dominika sa zrejme rozhodla kracat v danielinych slapajach.....ta by vedela rozpravat o zapasoch, v ktorych jasne viedla, mala matchbally a prehrala ich....
ale viac ma prekvapilo, S KYM prehrala!! king je uplny outsider podla mna, teda dobre, mozno ma na nejake 3.kolo na grandslame, ale je to hracka na itf turnaje....na vlastne oci som minule videl zapas z us open, kde ju daniela vyprasila a videl som ju aj na jednom letnom turnaji a tiez bieda......no som zvedavy, co bude dalej.....
tento grandslam prinasa jeden sok za druhym....a zajtra pride dalsi sok....zapas dementieva - henin.....neviem sa rozhodnut, ci bude vacsi sok ked vypadne henin, alebo ked vypadne dementieva....ale ako zapas 2.kola grandslamu je to krute pre obe......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. January 2010 11:42 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Som veľmi sklamaný, ale nie úplne. Niečo také som čakal, Domča je stále ako neovládateľná strela a človek nevie, čo od nej čakať. Tvrdila, že má formu, jej tréner vraví, že sa n ňou dobre pracuje, ale stále to nejako nefunguje na dvorci. Som zvedavý, čo bude ďalej.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. January 2010 14:15 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
ja Dominikin výkon radšej nekomentujem, lebo by to zle dopadlo :) som zvedavý, kedy príde ďalšia výmena trénera, lebo ak to takto pôjde ďalej tak možno čoskoro. Každopádne ma zaujal príspevok v diskusii na pravde.sk, keď jeden Čech napísal, že hráči by nemali mať pred veľkými turnajmi príliš veľké vyhlásenia, lebo potom pohoria... Štěpánek vraj povedal, že by už bolo dobré niečo veľké uhrať a vypadol v 1. kole; a Domča sa zas dušovala, že cíti, že má formu (podľa mňa zatiaľ dosť nevyrovnanú) a tiež sa porúčala z turnaja...hmm



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. January 2010 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
ja Dominikin výkon radšej nekomentujem, lebo by to zle dopadlo :) som zvedavý, kedy príde ďalšia výmena trénera, lebo ak to takto pôjde ďalej tak možno čoskoro. Každopádne ma zaujal príspevok v diskusii na pravde.sk, keď jeden Čech napísal, že hráči by nemali mať pred veľkými turnajmi príliš veľké vyhlásenia, lebo potom pohoria... Štěpánek vraj povedal, že by už bolo dobré niečo veľké uhrať a vypadol v 1. kole; a Domča sa zas dušovala, že cíti, že má formu (podľa mňa zatiaľ dosť nevyrovnanú) a tiež sa porúčala z turnaja...hmm
zda sa, ze najprijatelnejsie su predsa len tolko komentovane danieline vyhlasenia typu : ,,uvidime, nesmiem nikoho podcenit a hrat svoj tenis od zaciatku turnaja..." :D



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Dominika Cibulková
PostPosted: 13. February 2010 20:00 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|28. March 2024| 12:11
Turnaj WTA v Dubaji

Dvojhra
1. kolo: Dominika Cibulková - Jaroslava Švedovová (Rus.) 6:4, 6:4
2. kolo: Caroline Wozniacká (1-Dán.) - Cibulková 6:2, 7:6(2)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 14. February 2010 11:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:11
no tak ja nechcem nic predbiehat, ale myslim si, ze dominika ma velku sancu uhrat pekny vysledok v dubaji.....:)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy