Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 23. June 2008 03:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Tak ja budem rad ked cele majstrovstva vyhra niekto z druhej semifinalovej dvojice.. Kedze podobne ako Juraj vzdy vo futbale fandim muzstvu, ktore hra proti Nemecku, budem fandit Turkom, aj ked ani oni nie su prave mojmu srdcu najblizsi :). Druhe semi bude zaujimave, Rusi hrali naozaj pekne, Spanielom fandim uz dlhodobo, bude pre mna tazke sa rozhodnut, komu to doprajem viac..


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 23. June 2008 12:17 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 26. June 2008 08:39 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Tak prvymi finalistami su Nemci. Zo zapasu som prilis (klasicky od 60. minuty) nevidel, kedze televizia haprovala kvoli burke. Po druhom Tureckom gole som dufal, ze sa Turkom podari aj do tretice zopakovat svoj scenar z minulych dvoch zapasov. Bohuzial, podarilo sa nieco podobne urobit Nemcom. Ale aspon mam komu fandit vo finale, a sice vitazovi dnesneho semifinaloveho zapasu :D


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 29. June 2008 22:17 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Vitazmi Euro 2008 sa stali nakoniec Spanieli. A co som mohol vidiet, zasluzene. V semifinale dominovali nad Rusmi, lepsi boli podla mna aj vo finale proti Nemcom. :)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 30. June 2008 09:54 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
boli lepsi.musim iba blahozelat.nemci boli lepsi iba na zaciatku prveho polcasu a asi 20 minut z polcasu druheho.inak hrali spanieli lepsie a zasluzili si vyhrat ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 30. June 2008 15:17 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 153
Location: Martin/Bratislava - SVK
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
konecne sa Spanieli dockali. Vzdy ma mrzelo, ked aj s ich peknou hrou vzdy na majstrovstvach europy alebo sveta vypadli dost skoro. Uz si to za tie roky zasluzili, zasluzili si to aj v samotnom finale, boli lepsi ako Nemci. Gratulujem


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 1. July 2008 19:46 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
no takze ja som cele ME prezivala v Chorvatsku ..okrem teda finale ,to som si pozrela uz v oblubenom kresle nasej obyvacky :D no hrozne mi bolo luto najprv Cechov ,este doteraz nepochopim ako sa to Turcom podarilo za 15 minut zvratit ...no a potom Chorvati , taktiez doplatili na Turcov ,ktori mali stastia az-az ...no taktiez vypadli moji oblubenci z Portugalska a tak mi nic ine nezostavalo ,len fandit az do konca SPANIELOM ..a im to aj vyslo ! som neskutocne rada ,konecne obrovsky uspech spanielskej enklavy futbalistov ..takze celkovo som s ME spokojna ,len vravim skoda ,ze ostatni moji favoriti sa nedostali dalej ..



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 1. July 2008 19:55 
Offline
User avatar

Joined: 29. May 2008
Posts: 77
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 7. September 2008 09:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Tak myslim,ze temu by sme mohli obnovit zacali sa kvalifikacne stretnutia o postup na MS no a vcera sa zrodilo niekolko prekvapeni..Som rada,ze som mohla u jedneho byt.. :) Rakusania porazili Francuzov 3-1 a Bruckner aj po opusteni ceskej lavicky zaziva uspechy..Rakusaci si to uplne zasluzili,dreli,bojovali,naopak,Francuzi sa mi zdali pripomali a stale len kombinovali,neboli schopni hru zrychlit...Nebol to od nich dobry vykon a sice som im pred zapasom drzala palce,dala som sa strnut davovou psychozou (vsetci okolo mna zapas neskutocne prezivali s Rakusanmi :) ) a nakoniec som drzala palce Rakusakom...Zaujimave,kedze v ich skupine zavahali Rumuni,ktori potupne prehrali s Litvou doma 0-3 :? myslim,ze tato skupina bude este pekne zamotana --- ale je este len zaciatok,vela sa toho posudit neda..

A jeden dodatok -- Konecne,nasi konecne vyhrali po dlhych mesiacoch :lol: Porazili Severne Irsko a sme na cele skupiny (zatial ale predsa) :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 7. September 2008 18:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
To je dobrá výhra pro vás. Klíčem v téhle kvalifikaci podle mě bude ztratit co nejméně bodů s ostrovními celky.
Brückner si do dalších zápasů nastavil vysokou laťku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 9. April 2009 10:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Tato tema nebola uz davno nacata,no podla mna by sme ju mohli obnovit,kedze sa zacali stvrtfinalove boje o pohar Ligy Majstrov...Udialo sa dost prekvapeni,v utorok ma doslova sokovala remiza Manchestru s Portom na Old Trafford. Sok uz bol ten prvy gol Portanov,viac ma vsak prekvapuje,ze taky skuseny tim,akym Manchester je,nebol schopny udrzat menej ako 10 minut naskok 2-1 na domacej pode. Nakoniec je to 2-2 a ja sa tesim na odvetu,snad Portania daju minimalne remizku. :lol: Barcelona ide bez zavahania,Bayern ma dost sklamal,ale viditelne to bez Kloseho a dalsich opor nejde. Vyprask 0-4 hovori za vsetko,takze Barca ide pravdepodobne dalej... :? Najviac ma zaujimal zapas Liverpoolu proti Chelsea. Uprimne som cakala vyhru Liverpoolu a dobre to pre Liverpool aj zacalo,ked Torres rychlo skoroval. Ale vecny nahradnik Ivanovic to uplne zmenil. :lol: Branislav zvacsa nenastupuje ale teraz ako aj v zapase v Newcastli musel hrat ako pravy obranca za zraneneho Bosingwu a to sa vyplatilo! Brano dal fantasticke 2 goly hlavou a uplne to zvratil. Myslim si,ze Chelsea si uplne zasluzila vyhrat,v 2.polcase sa Liverpool absolutne k nicomu neodhodlal,vyzeralo to,ze doma hra Chelsea..Som velmi rada a ak po tomto vysledku nepostupia,tak potom sa daju oznacit za najvacsich motakov. :lol:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 14. April 2009 10:35 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Barcelona vypadala proti tomu Bayernu docela schopně. Němci sice prohrávají podobně i doma v lize, ale že dostanou takový prášek za poločas, jsem až tolik nečekal. Pokud Chelsea nebude za motáky, tak bude hrát právě proti Kataláncům, což bude dost těžké. Docela se toho jako příznivec Chelsea obávám. Loni vyřadil Barcelonu zrovna Liverpool. Škoda, že bludný Holanďan Hiddink po sezóně zřejmě odejde, šlape jim to.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 15. April 2009 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Slape,slape,ale vcera to bol infarktovy zapas. Takto si dovrzat slubne vedenie prinesene z Anfield Road a do konca zapasu sa triast o vysledok. Uprimne,Petr Cech je v biednej forme,vcera si nebol isty ani pri jednom zakroku,niektore tie jeho vcerajsie vybehnutia z brany boli smiesne. Nebol to ten stary dobry Cech,co to v brane vzdy istil. Snad sa z tejto neformy nejak dostane,lebo proti Barce bude Chelsea bez sance...Pre nezainteresovaneho divaka to ale musel byt uzasny zapas. :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 15. April 2009 19:00 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Loni vyřadil Barcelonu zrovna Liverpool.ehm.. Loni Barcelonu vyradil Manchester United ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Futbal
PostPosted: 15. April 2009 19:12 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. March 2024| 12:28
Ok, tak předloni no. To to letí.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Ostatné témy

Go to page Previous  1, 2, 3, 4

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy