Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. May 2008 17:22 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
takze gratulacia dominike :) najrychlejsi zapas vyhrala Dominika spomedzi vsetkych akterov ,ktory zahajovali dnesny program o 11:00 ..velka gratulacia ,verim,ze JELENU pekne potrapi,velmi jej verim , nech si to uzije a taktiez dufam,ze budeme tento zapas mat moznost sledovat aj na ESP :) tesim sa uz



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 30. May 2008 20:05 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
Dominika bude hrať zajtra dva zápasy a to aj v 4-hre žien s Evou Hrdinovou nastúpia proti sestrám Bondarenkovým a v mixe s Gaelom Monfilsom proti Dechyovej s Ramom.Snáď sa podarí nejaký pekný výsledok.Držím palce.

PS : Ak nestihne dnes dohrať Dominika zápas s Jelenou Jankovič tak bude mať na programe 3 násobné vystúpenie.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 31. May 2008 14:14 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
prvy dnesny zapas ma uz domca za sebou ...dohravka s jelenou jej nevysla , a prehrala ho 5:7 3:6 ..ked pri jej servise bolo v poslednom geme 0:40 a jelena vyuzila hned prvy matchball ...skoda toho , myslela som , zeby ju domca mohla viac potrapit



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 31. May 2008 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
ja som tiez cakala aspon trojsetak,ale tie gemy boli dost vyrovnane a myslim,ze dominika uz ani vela sanci kvoli brejk v druhom sete nemala.predsa len je jankovic skusena hracka a nakoniec vyhrala.skoda,drzim palce v mixe a v debli




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 31. May 2008 15:34 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
Tak Dominike sa prehra s Košíc nepodarila,čo už ale Jankovič má svoje kvality a podľa mňa patrí ku kandidátkam k zisku grandslamového primátu z Roland Garros.Vo 4-hre s Hrdinovou prehrala Dominika tiež a to proti sestrám Bondarenkovým v 3 setoch 0-6 6-2 2-6,takže jej ostáva už len posledná disciplína a to mix s Monfilsom.A veľké šance proti Dechyovej s Ramom im nedávam,ale uvidíme aspoň nejaký ten úspech by sa dnes patril.Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 31. May 2008 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
no skoda, v tomto zapase rozhodovali malickosti a takisto mohla rovnakym pomerov vyhrat aj dominika, keby rozhodovali tie malickosti v jej prospech...hrali velmi vyrovnane gemy a jej hra bola velmi dobra...jankovic mala navrch len v par gemoch, napokon tazila zo svojich skusenosti...mna ale zaujalo nieco ine...uz dlho som rozmyslal nad domcinou hrou, nieco mi tam hrozne chybalo...a vcera som na to prisiel...ked som sledoval jej zapas, predstavoval som si ako by tu ci onu lopticku zahrala daniela(jej absencia na turnajoch mi uz ide na mozog :lol: )..a aj ked dominika zahrala vitazny uder, chybalo mi tam nieco...danielina elegancia, ladnost jej uderov...opat somk si potvrdil ako rad sa na jej hru pozeram...je vyzreta a aj krasna na pohlad...toto mi na docinej hre este chyba...jej udery su skvele, efektivne, ale chyba mi v nich ta elegancia...mozno preto sa mi domcina hra stale zdala nie celkom dobra a casto som uvazoval, ako mohla vyhrat nad takymi kvalitnymi hrackami.....ach, nech sa uz daniela vrati, hroooooozne mi chyyyyyyyyyyyyba... :cry: :cry: :cry:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 31. May 2008 19:10 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
žiaľ Domča sa lúči v 3.kole... no čakala som trojseťák a Domča vlastne od neho nebola ďaleko, len to chcelo premeniť setbal v 1.sete, ten bod mrzí... no držím palce ešte teraz v mixe, nech si ešte predĺži pôsobenie na RG, keďže ani štvorhra dnes nevyšla...



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 31. May 2008 19:43 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
Tak Dominike bol dnes milostivý aspoň duel v mixe,spoločne s Gaelom si poradili vo 2 setoch s francúzsko-izraelským duom Dechy,Ram 64 64.Je to aká taká náplasť za dnešné dve prehry a hlavne tú singlovú ale aj toto môže potešiť.
V osemfinálovom dueli sa Domča s Gaelom stretnú s najvyššie nasadenou slovinsko-srbskou dvojicou Srebotnik/Zimonjič.Veľké oči pred zápasom nemám ale kľudne sa môže stať,že sa podarí zdolať aj Katarinu a Nenada,veď o prekvapenia na RG neni núdza.Good Luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 31. May 2008 19:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
Tak Dominike bol dnes milostivý aspoň duel v mixe,spoločne s Gaelom si poradili vo 2 setoch s francúzsko-izraelským duom Dechy,Ram 64 64.Je to aká taká náplasť za dnešné dve prehry a hlavne tú singlovú ale aj toto môže potešiť.
V osemfinálovom dueli sa Domča s Gaelom stretnú s najvyššie nasadenou slovinsko-srbskou dvojicou Srebotnik/Zimonjič.Veľké oči pred zápasom nemám ale kľudne sa môže stať,že sa podarí zdolať aj Katarinu a Nenada,veď o prekvapenia na RG neni núdza.Good Luck
tak aj domca ma dnes potesila aj ked len jednou vyhrou...gratulujem a dufam, ze podobny vykon predvedu aj proti srebotnik/zimonjic, skoda, ze ESP nedava vprenosy z mixu a stvorhry, bolo by zaujimave sledovat napriklad aj tento zapas....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 1. June 2008 14:46 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
Cibulková je nespokojná s obhajobou 3. kola

PARÍŽ - Slovenská tenistka Dominika Cibulková vo dvojhre na druhom grandslamovom turnaji sezóny, Roland Garros v Paríži, tento rok získala len dve víťazstvá v porovnaní s vlaňajšími piatimi, zopakovala však svoju účasť v 3. kole.

Pred dvanástimi mesiacmi totiž ako 131. vo svetovom rebríčku WTA Tour začínala vo francúzskej metropole v kvalifikácii, teraz bola vďaka presne o 100 miest lepšiemu renkingu nasadená.
Ambície úmerne stúpli, ale zverenkyňa Vladimíra Pláteníka opäť podľahla trojke "pavúka". Minulý rok za 87 minút Ruske Svetlane Kuznecovovej 2:6, 3:6, aktuálne Srbke Jelene Jankovičovej za 112 minút 5:7, 3:6, keď v desiatom geme úvodnej časti mala setbal na príjme. "Obhájila som vlaňajšok, ale nedá sa povedať, že by som bol spokojná," skonštatovala 19-ročná z Piešťan pochádzajúca bratislavská rodáčka Dominika Cibulková a dodala:

"Prehra v treťom kole ma mrzí viac ako vtedy. Myslím si totiž, že mojou súčasnou výkonnosťou už mám na viac. Za ten rok som tenisovo i mentálne niekde inde. Škoda, že som dostala práve túto súperku, hoci som až do konca verila, že ju môžem zdolať. Predviedla som dobrý tenis a bol to kvalitný zápas, ale na tretiu tenistku sveta mi predsa len čosi ešte chýbalo. Niekedy tieto top-hráčky majú zlé chvíľky, ona ju však proti mne určite nevychytila."

Finalistka aprílového podujatia na zelenej antuke vo floridskom Amelia Island Cibulková férovo ocenila disponovanosť o štyri roky staršej držiteľky 6 titulov, čerstvo šampiónky z prestížneho rímskeho turnaja: "Jelenin výkon musím vyzdvihnúť. Málo kazila a taktika ísť cez jej forhend nezabrala. Vo výmenách som sa hrozne narobila a ona mi potom často zahrala jednu voľnejšiu vysokú loptu, dostala ma ňou ďaleko od základnej čiary a doklepávala mi to tam. Ľahšie využívala šance. Ja som sa na ukončovanie oveľa viac nadrela. Trošku sa to celé obrátilo na nevyužitom setbale za stavu 5:4, ale nemôžem si nič vyčítať: ten fiftín sa z mojej strany nedal zahrať lepšie a ona ho zvládla naozaj neskutočne."

Sympaticky extrovertná Slovenka si bola vedomá vlastných nedostatkov či zlyhaní v repríze pamätného vlaňajšieho košického fedcupového maratónu (5:7, 6:1, 7:9 za 211 minút): "Za stavu 5:5 som sa začala príliš ponáhľať. Chcela som to rýchlo ukončiť a rovnakú chybu som urobila pri skóre 2:2 v druhom sete. Neviem, prečo som sa to vtedy usilovala po obrate z 0:40 na výhodu zabiť. Celkovo som možno mala viac riskovať pri prvom podaní a nehrať ho na percentá. Takisto to zrejme chcelo častejšie prechody k sieti, ale pri viacerých ma Srbka obhodila. Štatistiky ukazujú, že zápas sa lámal na niekoľkých výmenách - v prvom sete asi štyroch."

V piatok po 94 minútach duel prerušili pre tmu: "Ja som chcela už skôr, ale ona nie, takže sme museli nájsť nejaký kompromis," vysvetlila Dominika Cibulková a pokračovala: "V sobotňajšej dohrávke ma povzbudilo a možno až prehnane ukolísalo zníženie na 3:4. Následne sa mi nevydarili dva ľahké returny a už sa to viezlo. Proti takej kvalitnej hráčke je veľmi ťažké čeliť tlaku vyplývajúcemu z toho, že ste dva gemy od prehry. Myslím si, že Jankovičová môže ísť na tomto turnaji veľmi ďaleko. O to viac ma škrie prehra s ňou - ďaleko som totiž po jej prípadnom vyradení mohla ísť aj ja."

Srbka sa v osemfinálovom 4. kole stretne so štrnástkou žrebu, Poľkou Agnieszkou Radwanskou, a vo štvrťfinále na postupujúcu počká jedna z tandemu Flavia Pennettová (26-Tal.) - Carla Suárezová-Navarrová (Šp.).

V piatok si po piatom geme druhého setu D. Cibulková nechala privolať fyzioterapeuta na ošetrenie. "Išlo skôr o takú únavovú záležitosť. Dlhé výmeny boli namáhavé a po jednom horšom došliapnutí ma zabolela klenba ľavého chodidla." Stále platí, že D. Cibulková neprehrala s rebríčkovo nižšie postavenou súperkou v zápase ukončenom mečbalom už od 6. januára.

Vtedy ju - ako 49. v hodnotení - v Sydney zdolala Estónka Kaia Kanepiová figurujúca na 73. pozícii. "Vyspela som a keď chcem niečo dosiahnuť, musím mať takú výkonnosť, aby som bola v grandslamových úvodných kolách favoritkou a vyrovnala sa s tým," uviedla Slovenka, ktorá na 107. majstrovstvách Francúzska dohrala v sobotu aj vo štvorhre žien po boku Češky Evy Hrdinovej, ale pokračuje v miešanej štvorhre spolu so svojím priateľom Gaelom Monfilsom.


zdroj :



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: S prilbou na dvorec
PostPosted: 2. June 2008 07:29 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
S prilbou na dvorec

Prvý raz v živote hrala v sobotu Dominika Cibulková zápas v miešanej štvorhre. So svojím francúzskym priateľom Gaelom Monfilsom ako držitelia voľnej karty vyradili za 66 minút výsledkom 6:4 6:4 obhajcov prvenstva, francúzsko-izraelský pár Nathalie Dechyová, Andy Ram.
"Bolo to oveľa lepšie, než som si myslela. Pôvodne som sa toho mixu bála. Čakala som, že budem mať trému, ale skutočnosť prevýšila všetky očakávania," smiala sa včera popoludní Dominika. Chceli sme s ňou hovoriť už v sobotu tesne po zápase večer o deviatej, ale nevyšlo to. Musela ísť na dopingovú kontrolu.
"Strávila som tam asi jeden a pol hodiny. Gael ma však počkal, aby sme znova mohli ísť na spoločnú večeru. Chodili sme na ňu aj predtým. Niekedy iba dvaja, inokedy aj s jeho priateľmi, či mojím trénerom," rozprávala naša tenistka, ktorá prišla na prvý mixový zápas v živote na dvorec s motoristickou prilbou! Bolo to na podnet trénera Pláteníka. Ale len tak zo zábavy, čím chcela naznačiť, že sa bojí prudkých mužských tenisových úderov. Požičal jej ju Monfilsov priateľ, ktorému ju vzápatí vrátila.
"V super atmosfére sme si výborne zahrali. Ja som navrhovala, že ani nemusíme hrať vážne, veď Gael má pred sebou povinnosti v singli, ale on k tomu pristúpil zodpovedne. Ja som sa uvoľnila, hrala som dobre. Až ma to prekvapilo."
Víťazný zápas v miešanej štvorhre bol pre Dominiku peknou bodkou za dlhým, z počiatku rozpačitým dňom. Najprv neúspešne dohrala singlový zápas, neskôr podľahla s češkou Evou Hrdinovou v 1.kole štvorhry, vzápetí stihla sledovať na vlastné oči v hľadisku záverečné dva sety Gaela Monfilsa proti rakúšanovi Melzerovi a napokon jej dobrú náladu priniesla miešaná štvorhra. V nej ich s Gaelom najbližšie čakajú - veru, žreb ich nešetril - lanskí finalisti, slovinka Katarína Srebotníková a srb Nenan Zimonjič, teraz najvyššie nasadený pár.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. June 2008 17:46 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
rozhovory s dominikou ma vzdy vedia potesit . neveriiim,ona naozaj dosla na kurt s prilbou :lol: neni niekde jej foto ?



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Player
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 3. June 2008 18:26 
Offline
User avatar

Joined: 03. June 2008
Posts: 8
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
tak to som ani nevedela, tiez by som si to pozrela :lol: ale celkom ma prekvapila v tom mixe 8-)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 3. June 2008 19:40 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
Dominika s Gaelom nestačili v osemfinále mixu na najvyššie nasadený slovinsko-srbský pár Srebotnik/Zimonjič a podľahli im vo 2 setoch hladko 2-6 3-6.Podľa mojich pátraní kde bude Dominika štartovať najbližšie tak som ju našiel figurovať na turnajoch v Barcelone a následne na turnajoch na tráve v Rosmalene a Wimbledone.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Pomé
PostPosted: 5. June 2008 07:13 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 11:43
Cibulkovej pokrik "pomé!" dobýja Európu

Už na madridských MS WTA Tour 2007 si verziu v prevedení Daniely Hantuchovej nechali objasniť zástupcovia miestnych médií a rýchlo pochopili, že ide o ekvivalent Nadalovho či Šarapovovej "vamos".
Teraz na Roland Garros v paríži inšpirovala Dominika Cibulková svojho priateľa Gaela Monfilsa, ktorý sa takto hecuje už od zápasu singlového 1.kola proti krajanovi Arnaudovi Clémentovi.
A vďaka spoločnému účinkovaniu na základe voľnej karty v miešanej štvorhre sa párik stal všeobecne známym a francúzska stránka televíznej stanice eurosport dokonca vyrukovala s titulom, v ktorom sa "pomé" objavilo ako súčasť slovnej hračky.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy