Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Dominik Hrbatý
PostPosted: 1. May 2008 10:30 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
dominik.jpg

Dátum narodenia: 4. január 1978
Miesto narodenia: Bratislava, Slovensko
Bydlisko: Monte Carlo, Monako
Výška: 182 cm
Váha: 79 kg
Hrá: pravou rukou
Profesionál: od roku 1996
Tréner: Tibor Tóth

Úspechy
: 6 titulov z ATP vo 2-hre - San Marino (1998), Praha (1999), Auckland (2001), Adelaide,Auckland,Marseille (2004) plus 7 finálových účastí
2 tituly z ATP vo 4-hre - Rím (2000), Taškent (2001) plus 6 finálových účastí


You do not have the required permissions to view the files attached to this post.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 1. May 2008 17:19, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 1. May 2008 17:00 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 17
Location: Krompachy, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
napisal si dominovi zly datum narodenia, ma tam byt 4. januar, nie jun


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 1. May 2008 17:10 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
napisal si dominovi zly datum narodenia, ma tam byt 4. januar, nie jun
a ma 6 titulov nie 8... ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 1. May 2008 17:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
napisal si dominovi zly datum narodenia, ma tam byt 4. januar, nie jun
a ma 6 titulov nie 8... ;)

jj nejako sa mi podarilo to prekliknúť ale scel som mu dopriať aspoň :)



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 4. May 2008 00:13 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
Hrbatý sám seba na 80 percent vidí s voľnou kartou na OH

BRATISLAVA 3. mája (SITA) - Slovenský tenista Dominika Hrbatý odhaduje, že jeho šanca dostať voľnú kartu od Medzinárodnej tenisovej federácie ITF na účasť vo dvojhre na OH 2008 v Pekingu je 80-percentná. Tridsaťročný Bratislavčan, ktorý momentálne po viac ako polročnej zdravotnej prestávke figuruje až na 279. mieste vo svetovom rebríčku, to vyhlásil po sobotňajšej úspešnej pomoci (6:4, 6:4 proti Marekovi Semjanovi) družstvu mužov TK Slovan Slovenská sporiteľňa Bratislava vo finále domácej extraligy proti TK Slávia Agrofert STU Bratislava (nezvratne 5:0 po dvojhrách).

"Myslím si, že mám veľmi dobré šance. Hovoril som o tom aj s prezidentom ITF Riccim Bittim. Vnímajú, že pravidelne reprezentujem v Davisovom pohári. Moja výhoda spočíva aj v tom, že Slovensko by inak nemalo zastúpenie vo dvojhre mužov."

ITF bude rozdeľovať 6 voľných kariet na OH. Podľa renomovaného amerického publicistu Matthewa Cronina (Tennis Reporters), ktorý neuviedol dôvod či zdroj svojej konkrétnej prognózy, by sa "privilegovaným" spôsobom mali dostať pod päť kruhov Kórejčan Hjung-taik Lee, Izraelčan Dudi Sela, Lotyš Ernests Gulbis, Taiwančan Jen-hsun Lu, Japonec Kei Nišikori a domáci Sung Peng.

Držiteľ 6 titulov z hlavného okruhu ATP Hrbatý môže počas deviatich mesiacov od marcového comebacku využiť na 8 turnajoch svoj tzv. chránený renking (presne 70. pozícia), ale nehodlá si ho vyplytvať hneď. "Rátam s tým, že na sklonku sezóny budem na tom s formou lepšie, takže niektoré voľné karty si zrejme odložím až na obdobie po US Open. Na grandslamových turnajoch, vrátane Wimbledonu, však chcem štartovať," skonštatoval D. Hrbatý.

Pred Roland Garros plánuje hrať od 12. mája na challengeri ATP v marockom Marrákeši (dotácia 85 000 eur, antuka) a potom v rovnakej krajine na hlavnom okruhu ATP v Casablanke (od 19. mája, dotácia 349 000 eur). Po Paríži predbežne ráta s turnajom v Prostějove (od 2. júna, dotácia 127 500 eur, antuka) i košickým challengerom Steelers Cup (od 9. júna, dotácia 30 000 eur, antuka), v rámci ktorého vlani odohral exhibičný zápas s Karolom Kučerom.

Slovenský daviscupový rekordér Hrbatý nestráca odhodlanie a motiváciu: "Ak mi to zdravie dovolí, pretože tá ruka už nikdy nebude stopercentná, chcem hrať určite dlhšie než iba v tejto sezóne. Pokojne aj nasledujúcich päť, keď ma to bude baviť tak ako teraz. Z prehier nie som frustrovaný a nerobím si ťažkú hlavu ani z prípadného motania sa po challengeroch a niekde dolu v rebríčku. Tenis je totiž moja láska a život. Po tých dvoch operáciách sa zmenilo len to, že teraz si ho vari ešte viac užívam. Rád som dennodenne na kurte a stále ma teší naháňať sa za loptičkou, hoci aj v extralige. Navyše, k dispozícii mám napríklad aj rôzne zahraničné ligy a podobne." Sedemnásobný a úradujúci domáci Tenista roka rovnako ako vlani figuruje na súpiske nemeckého klubu TC Rot-Weiss Erfurt. V sezóne 2007 ako debutant v I. bundeslige (teraz sa hrá od 4. júla do 16. augusta) mal bilanciu 4 víťazstvá a 4 prehry (z toho 2-2 vo dvojhre).





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 10. May 2008 20:38 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
Challenger Marrakech


Dvojhra :
1. kolo : Dominik Hrbatý (SVK) - /6/ Martin Vassallo Arguello (ARG) 4:6 1:6

Štvorhra :
1. kolo : Tomáš Cibulec / Dominik Hrbatý (CZE/SVK) - Mohamed Saber / Mehdi Ziadi (MAR/MAR) 6:3, 6:1
štvrťfinále : Tomáš Cibulec / Dominik Hrbatý (CZE/SVK) - /3/ Johan Brunstrom / James Cerretani (SWE/USA) 2:6 3:6





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 18. May 2008 00:00, edited 4 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 12. May 2008 11:40 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
no neviem ci sa dockame konecne prveho vitazstva dominika od navratu...je to urcite lepsie jak dostat prveho nasadeneho ako v predchadzajucich turnajoch ale ani vassallo arguello nie je ziadna vyhra.uvidime mohlo by to ale uz vyjst.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. May 2008 16:54 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. May 2008 17:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
ach jaj to je strasne,chapem,ze je po zraneni ale od marca nevyhrat ani zapas?to je dost zle na tak skuseneho hraca ako je dominik




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 13. May 2008 22:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
Tak Dominikovi sa podarilo vyhrať aspoň debla s Cibulecom docela hladko nad marockým párom Saber,Ziadi vo 2 setoch 63 61.Tak nech to aspoň ide v debli snáď to výjde aj keď v ďalšom kole ich čaká 3 nasadená švédsko-americká dvojica Brunstrom,Cerretani.Tak držím palce.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 15. May 2008 10:06 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
ani Dominomi s Cibulecom nevyšlo 1/4 štvorhy... prehrali 2/6 3/6 :( ...ale aspoň má už Domino prvú výhru tohto roku...síce "len" v štvorhre ale keď neprší, tak aspoň kvapká...a neviete či ide Domino na RG...so svojím renkingom by hral asi kvaldu, alebo že by mu dali WC?



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 18. May 2008 00:03 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
ATP Casablanca

Dvojhra :
1. kolo : Dominik Hrbatý (SVK) - Peter Luczak (AUS) 2:1 skreč
2. kolo : Dominik Hrbatý (SVK) - Younes El Aynaoui (MAR) 3:6 5:7


Štvorhra :
1. kolo : Dominik Hrbatý / Jim Thomas (SVK/USA) - Florian Mayer / Rainer Schuttler (GER/GER) 3:6 6:7



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 20. May 2008 20:05, edited 3 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 18. May 2008 09:20 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
no myslim že konečne priaznivý súper pre Domina ;) hoci s ním má nepriaznivú bilanciu 0-1 keď s ním prehral minulý rok v Adelaide 6/7(7) 3/6....tak teraz by sa Domino mohol posnažiť a skúsiť cez Austrálčana prejsť alebo ho aspoň poriadne potrápiť...ale už by to chcelo aj výhru v singli ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 18. May 2008 12:18 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
no tak neviem, ci je to priaznivy super, pre domina je v tomto obdobi nepriaznivym kazdy jeden super...ale dufam, ze to uz konecne vyjde a domino prejde do dalsieho kola...a vo stvorhre?tam vidim sance velmi male ale prekvapit moze vzdy.......:)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominik Hrbatý
PostPosted: 18. May 2008 19:33 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 11:07
Tak Domino ide dalej,Luczak mu skrečoval zápas za stavu 2-1... :)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 272 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy