Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 238 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 10. July 2008 09:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
este by som chcela upozornit na lenku tvaroskovu a lenku jurikovu,ktore hraju na turnaji v zahrebe (75000) kde obe postupili do druheho kola jasne a cez tazke,skusene protihracky - lenka jurikova z kvaldy postupila az do druheho kola,v prvom kole vyradila beygelzimer (myslim i byvala hracka top 100) 6:2 6:2,vidno z lenky vyrasta velky talent a nadej do buducna, a lenka tvaroskova si este lahsie poradila s takisto skusenou vierinovou 6:1 6:2...obe vysledky ma prekvapili,super baby ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 10. July 2008 10:59 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
este by som chcela upozornit na lenku tvaroskovu a lenku jurikovu,ktore hraju na turnaji v zahrebe (75000) kde obe postupili do druheho kola jasne a cez tazke,skusene protihracky - lenka jurikova z kvaldy postupila az do druheho kola,v prvom kole vyradila beygelzimer (myslim i byvala hracka top 100) 6:2 6:2,vidno z lenky vyrasta velky talent a nadej do buducna, a lenka tvaroskova si este lahsie poradila s takisto skusenou vierinovou 6:1 6:2...obe vysledky ma prekvapili,super baby ;)
tak tak, je to potesujuce, ale v dalsom kole maju este tazsie superky ako mali v prvom, jurikova-meusburger, tvaroskova-voegel, a to su 1. resp. 6. nasadena....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 10. July 2008 11:22 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
Mňa v poslednom čase tešia najmä výkony Klaudie Boczovej,Lenky Juríkovej,Lenky Tvaroškovej a miestami aj Dominiky Nociarovej a Lenky Wienerovej.Keď neprší aspoň kvapká,tak nech sa holkám darí aj naďalej,viď Kike,Danke a aj ostatným.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 10. July 2008 12:23 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
Mňa v poslednom čase tešia najmä výkony Klaudie Boczovej,Lenky Juríkovej,Lenky Tvaroškovej a miestami aj Dominiky Nociarovej a Lenky Wienerovej.Keď neprší aspoň kvapká,tak nech sa holkám darí aj naďalej,viď Kike,Danke a aj ostatným.
mna takisto najviac tesi klaudia boczova a lenka jurikova




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 10. July 2008 17:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
ZUZANA KUCOVA - GRETA ARN : 2:6, 1:6



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Budapešť
PostPosted: 10. July 2008 17:25 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:58
Z.Kučová síce vyradila Bacsinszkú, ale dnes proti Arnovej neprekročila svoj tieň. Zápas to bol slabý, hoci Zuzana sa snažila a prial som jej vyhrať, ale trpí akousi chorobou mnohých slovenských tenistov, ktorá sa volá nepremieňanie šancí. Maďarka bola agresívnejšia a presnejšia, aj keď ani ona nevynikala žiadnym špeciálnym úderom. Čakal som ako v prípade Magdy lepší výsledok. Ale možno to bude pre Zuzanu malé povzbudenie, že dokáže hrať aj na menších turnajoch WTA.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 10. July 2008 17:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
neviem co k tomu zapasu povedat,nezdalo sa mi,ze ma arnova az taku drtivu prevahu..mala urcite viac winnerov,ale to je pochopitelne,je to silova hracka a hra na vitazne udery..rozhodlo premienanie brejkbalov - obe mali 7 a zatial co zuzka nevyuzila ani jeden,greta ich vyuzila 5 a to bol najvacsi rozdiel..inak co sa tyka hry,kucova ma prekvapila,hrala na zaciatku odvazne,mala pekne returny aj zaznamenala nejake tie winnery,slabinu by som asi povazovala pohyb a potom kondicka,lebo v prvom sete tak po 3,4 gemoch uplne odpadla podla mna.druhy set som uz nepozerala po tom,ako arnova premenila brejkbal takze to zhodnotit neviem,ale celkovo sice zuza prehrala uplne jasne,podla mna hrala celkom fajn na hracku na konci top 300




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 10. July 2008 17:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
tak da sa povedat, ze som zo zuzkinej prehry sklamany, po prvych 4-5 gemoch som len otvaral usta..hrala skvele, razantne a presne.....bol som sokovany ako dobre hra....ja som si myslel, ze tenis na ITF turnajoch vyzera tak, ze si hracky prehadzuju lopticku z jednej strany na druhu, ale dnes ma zuzana presvedcila o opaku.......ja som ju este nikdy nevidel hrat a dnes ma prekvapila......ako som uz pisal, hrala neskutocne razantne, drzala krok s arnovou, bol som sokovany ake udery vytahuje......bekhend po ciare, skvele krizne forhendy i bekhendy.....hlavne ten bekhend po ciare ma prekvapil....bol skvely a to s nim maju problemy i najlepsie hracky.....co ma mrzelo, bola ista nevola trosku si pobehnut za loptickami, ktore sa dali este odvratit(nieco maju s danielou spolocne... :D )...a servis tiez nie je jej najvacsou zbranou a v nom vidim kamen urazu...keby sa dalo popracovat na servise, ostatne by islo....ale aj tak som spokojny, zuzka ma presvedcila, ze je vybornou tenistkou, len by to este chcelo vyrovnanost vykonov....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Budapešť
PostPosted: 10. July 2008 21:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:58



Budapešť: Monika Kochanová a Zuzana Kučová (posledné štyri)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 11. July 2008 06:12 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
tak da sa povedat, ze som zo zuzkinej prehry sklamany, po prvych 4-5 gemoch som len otvaral usta..hrala skvele, razantne a presne.....bol som sokovany ako dobre hra....ja som si myslel, ze tenis na ITF turnajoch vyzera tak, ze si hracky prehadzuju lopticku z jednej strany na druhu, ale dnes ma zuzana presvedcila o opaku.......ja som ju este nikdy nevidel hrat a dnes ma prekvapila......ako som uz pisal, hrala neskutocne razantne, drzala krok s arnovou, bol som sokovany ake udery vytahuje......bekhend po ciare, skvele krizne forhendy i bekhendy.....hlavne ten bekhend po ciare ma prekvapil....bol skvely a to s nim maju problemy i najlepsie hracky.....co ma mrzelo, bola ista nevola trosku si pobehnut za loptickami, ktore sa dali este odvratit(nieco maju s danielou spolocne... :D )...a servis tiez nie je jej najvacsou zbranou a v nom vidim kamen urazu...keby sa dalo popracovat na servise, ostatne by islo....ale aj tak som spokojny, zuzka ma presvedcila, ze je vybornou tenistkou, len by to este chcelo vyrovnanost vykonov....

Ty si nejaký pomýlený tuším, veď píšeš úplne niečo iné o zápase ako babuška. Čo si to kukal aký zápas??? Píšeš, že turnaj ITF, ale to je predsa turnaj WTA, no nič...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 11. July 2008 06:29 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58

Ty si nejaký pomýlený tuším, veď píšeš úplne niečo iné o zápase ako babuška. Čo si to kukal aký zápas??? Píšeš, že turnaj ITF, ale to je predsa turnaj WTA, no nič...
s tym itf som to myslel tak, ze proti sebe nastupili dve zeny, ktore hravaju na itf turnajoch a cakal som ze to bude tenis ako na itf turnajoch a ten si predstavujem inak ako ten, co vcera predvadzala zuzana.....hrala na svoje pomery velmi dobre....

no a navyse si skus este raz precitat oba prispevky, ja tam teda vela rozdielov nevidim............................



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 12. July 2008 08:45 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
Turnaje WTA a ITF v 29. týždni

WTA Bad Gastein (Rakúsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Lucie Hradecká (8-ČR) - Dominika Nociarová (SR) 4:6, 6:3, 6:0

Štvorhra:
1. kolo : Borwellová, Nagleová (V.Brit./Usa) - Kachlíková, Klaffnerová (SR/Rak.) 6:0, 6:2

$50,000 Contrexeville (Francúzsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Martina Babáková (7-SR) - voľno, Katarína Maráčková (SR) - Virginie Ayassamyová (Fra.) 6:3, 2:6, 6:4
2. kolo : (WC) Charlene Vannesteová (Fra.) - Babáková (7-SR) 6:0, 6:3, Leonie Mekelová (2-Hol.) - Maráčková (SR) 6:3, 6:4

Dvojhra:
1. kolo : Aurelie Vedyová (Fra.) - Lenka Tvarošková (SR) 6:4, 4:6, 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Babáková, Tvarošková (SR/SR) - Hesseová, Mrazová (Fra./Fra.) 6:3, 6:0
štvrťfinále : Babáková, Tvarošková (SR/SR) - Gajdošová, Mooreová (3-Austr./Austr.) bez boja
semifinále : Foretzová, Vedyová (1-Fra./Fra.) - Babáková, Tvarošková (SR/SR) 6:0, 6:4

$10,000 Imola (TBC) (Taliansko), carpet

Kvalifikácia:
1. kolo : Monica Canteleová (Tal.) - Nikola Matovičová (SR) 6:4, 6:1, Isabella Reibmayrová (Rak.) - Mária Voščeková (SR) 7:5, 4:6, 6:3

$10,000 Bals (TBC) (Rumunsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Andrea Rebrová (SR) - Roxana Alexandruová (Kan.) 6:4, 6:1, Monika Širilová (SR) - voľno
2. kolo : Rebrová (SR) - Garbine Muguruzová Blancová (Špan.) 5:7, 6:4, 7:6(0), Širilová (SR) - Gabriela Eufrasiová (Braz.) 5:7, 6:3, 6:3
finále : Diana Marcuová (Rum.) - Rebrová (SR) 6:4, 6:1, Širilová (SR) - Anna Velicová (Švé.) 1:6, 6:4, 6:3

Dvojhra:
1. kolo : Alexandra Damaschinová (8-Rum.) - (Q) Širilová (SR) 6:3, 6:2

Štvorhra:
1. kolo : Gaeová, Niculescuová (Rum./Rum.) - (WC) Rebrová, Stuparuová (SR/Rum.) 6:2, 6:2

$25,000 Darmstadt (Nemecko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Nikola Vajdová (2-SR) - voľno, Monika Kochanová (5-SR) - Laura Hecklerová (Nem.) 6:3, 6:1, Patrícia Veresová (6-SR) - Leonie Athanasiadisová (Nem.) 7:5, 6:4, (WC) Valentina Stephanová (Nem.) - Zuzana Zlochová (14-SR) 6:4, 6:1, Romana Tabaková (7-SR) - Laura Sadriová (Nem.) 6:2, 6:1
finále : Vajdová (2-SR) - Sina Ladageová (Nem.) 6:4, 6:1, Kochanová (5-SR) - Katrin Schmidtová (13-Nem.) 6:2, 6:0, (WC) Valentina Stephanová (Nem.) - Veresová (6-SR) 6:4, 1:6, 6:2, Tabaková (7-SR) - Barbora Krtičková (9-ČR) 6:2, 6:2

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Vajdová (SR) - Laura Siegemundová (3-Nem.) 6:2, 7:6(8), (Q) Kochanová (SR) - Anastasia Poltoracká (Rus.) 7:6(4), 6:0, (Q) Valentina Stephanová (Nem.) - (Q) Tabaková (SR) 2:6, 6:3, 6:3, Zuzana Kučová (6-SR) - (Q) Paola Ciguiová (Tal.) 7:6(5), 6:1
2. kolo : (Q) Kochanová (SR) - Z.Kučová (6-SR) 2:6, 7:5, 6:3, (WC) Korina Perkovicová (Nem.) - (Q) Vajdová (SR) 7:5, 6:2
štvrťfinále : (WC) Korina Perkovicová (Nem.) - (Q) Kochanová (SR) 4:6, 6:2, 7:6(8)

Štvorhra:
1. kolo : Kayserová, Perkovicová (Nem./Nem.) - Tabaková, Vajdová (SR/SR) bez boja

$25,000 Zwevegem (Belgicko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Martina Balogová (6-SR) - Julia Pilniková (Ukr.) 6:0, 6:2
2. kolo : Jasmina Tinjičová (Chorv.) - Balogová (6-SR) 6:2, 4:6, 7:6(5)

Dvojhra:
1. kolo : (LL) Balogová (SR) - Marinne Giraudová (7-Maur.) 7:5, 6:1, Lenka Wienerová (6-SR) - (Q) Nicolette Van Uitertová (Hol.) 6:0, 6:3
2. kolo : (Q) Tadeja Majeričová (Slovin.) - (LL) Balogová (SR) 6:4, 3:6, 6:3, Wienerová (6-SR) - Lina Stanciuteová (Lotyš.) 6:3, 7:6(4)
štvrťfinále : Wienerová (6-SR) - Anne Schaeferová (2-Nem.) 6:1, 6:2
semifinále : Arantxa Rusová (4-Hol.) - Wienerová (6-SR) 6:1, 6:0

Štvorhra:
1. kolo : Gerlová, Majeričová (4-ČR/Slovin.) - Martinovičová, Wienerová (Bosna a H./SR) 7:6(6), 6:3

$10,000 Atlanta, GA (Usa), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Zuzana Zemenová (SR) - Larikah Russell (Bah.) 6:3, 6:3, Mallory Burdetteová (Usa) - Lenka Hladíková (SR) 6:0, 6:0
2. kolo : Zemenová (SR) - Jekaterina Rybaková jr. (Usa) 6:3, 6:1
finále : Zemenová (SR) - Lindsay Burdetteová (Usa) 6:0, 6:1

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Zemenová (SR) - (Q) Christy Striplinová (Usa) 6:1, 6:0
2. kolo : (Q) Zemenová (SR) - Tiya Rolleová (8-Usa) 6:2, 6:2
štvrťfinále : (SE) Amanda Finková (Usa) - (Q) Zemenová (SR) 6:2, 6:3



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 19. July 2008 18:28, edited 3 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 18. July 2008 10:53 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
Turnaje WTA a ITF v 30. týždni

WTA Portorož (Slovinsko), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Nikola Vajdová (SR) - (Alt) Eva Pigová (ČR) 6:1, 6:3, Dominika Nociarová (SR) - (WC) Anja Prišlanová (Slovin.) 6:3, 6:1
2. kolo : Alberta Briantiová (6-Tal.) - Nociarová (SR) 7:6(7), 3:6, 6:0, Mariana Duqueová Marinová (4-Kolum.) - Vajdová (SR) 6:2, 6:3

$25,000 Les Contamines (Francúzsko), tvrdý povrch

1. kolo : Kvalifikácia:
1. kolo : Klaudia Boczová (1-SR) - voľno
finále : Boczová (1-SR) - Melissa Laharragueová (Fra.) 6:1, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : Kristína Kučová (SR) - (Q) Boczová (SR) 7:5, 6:3

$10,000 Jesi (Taliansko), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Mária Voščeková (SR) - Gea Campanová (Tal.) 6:3, 6:3
2. kolo : Giulia Lambiaseová (Tal.) - Voščeková (SR) 6:0, 7:6(2)

Dvojhra:
1. kolo : Ľubomíra Kurhajcová (4-SR) - Lisa Marshallová (Juhoafr.rep.) 6:1, 6:3
2. kolo : Claudia Giovineová (Tal.) - Kurhajcová (4-SR) 6:4, 6:1

$10,000 Horb (Nemecko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Karin Morgošová (SR) - Leonie Athanasiadisová (Nem.) 6:0, 7:6(4), (WC) Anna Benita Fuchsová (Nem.) - Barbora Žiačiková (SR) 6:0, 6:0
2. kolo : Morgošová (SR) - Petra Krejsová (3-ČR) 6:3, 6:1

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Csilla Argyelanová (Maď.) - Martina Balogová (SR) 3:0 skreč., (Q) Morgošová (SR) - (Q) Kim Berghausová (Nem.) 6:3, 6:2
2. kolo : Korina Perkovicová (Nem.) - (Q) Morgošová (SR) 6:4, 2:0 skreč

$75,000 Petange (Luxembursko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Michaela Pochabová (SR) - (WC) Stephanie Baldinucciová (Lux.) 6:0, 6:0
2. kolo : Pochabová (SR) - Anna Smithová (8-V.Brit.) 2:6, 3:0 skreč
finále : Pochabová (SR) - Violette Hucková (4-Fra.) 7:6(4), 6:2

Dvojhra:
1. kolo : Jekaterina Dzehalevičová (Bielorus.) - (Q) Pochabová (SR) 6:3, 6:0

$10,000 Hunedoara (Rumunsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Zuzana Zlochová (1-SR) - voľno, Andrea Rebrová (SR) - Roxana Alexandruová (Rum.) 6:1, 6:0, (WC) Rebecca Hormopoliová (SR) - Ana Grindeanuová (Rum.) 6:0, 6:0, Dominika Jasová (SR) - voľno, Martina Košťálová (SR) - Marta Smiechowská (Poľ.) 6:4, 6:2, Bianca Brasoveanuová (Rum.) - (WC) Tamara Dobrovolná (SR) 6:0, 6:4, Ivana Belejová (SR) - (WC) Stefana Andreiová (Rum.) 6:4, 6:3, Katarína Poljaková (SR) - Gabriela Eufrasiová (Braz.) 6:0, 6:1
2. kolo : Zlochová (1-SR) - Rebrová (SR) 6:4, 6:0, (WC) Hormopoliová (SR) - Alexandra Apostuová (Rum.) 6:3, 6:2, Julia Helbetová (Mold.) - Jasová (SR) 6:1, 6:4 , Košťálová (SR) - Ilinca Thea Anghelová (Rum.) 6:2, 6:2, Nives Pavlovičová (Srb.) - Belejová (SR) 6:1, 6:3, Claudia Gianina Dumitrescuová (Rum.) - Poljaková (SR) 6:1, 6:3
finále : Zlochová (1-SR) - (WC) Hormopoliová (SR) 7:6(5), 7:5, Košťálová (SR) - Elisa Pethová (3-Nem.) 4:6, 6:4, 4:1 skreč

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Zlochová (SR) - (LL) Hormopoliová (SR) 6:3, 6:4, Alexandra Cadantuová (1-Rum.) - (Q) Košťálová (SR) 4:6, 6:3, 6:4, Camelia Elena Hristeová (Rum.) - Patrícia Veresová (SR) 6:4, 6:2
2. kolo : Irina Camelia Beguová (4-Rum.) - (Q) Zlochová (SR) 6:2, 6:3

Štvorhra:
1. kolo : Rebrová, Veresová (SR/SR) - Lopinová, Sandraková (Ukr./Ukr.) 1:6, 6:3, 10:4, Poljaková, Zlochová (4-SR/SR) - Pavlovičová, Simionová (Srb./Rum.) 6:3, 6:1
štvrťfinále :Poljaková, Zlochová (4-SR/SR) - Rebrová, Veresová (SR/SR) 3:6, 6:2, 11:9
semifinále : Poljaková, Zlochová (4-SR/SR) - Cadantuová, Zafirová (Rum./Bulh.) 2:6, 6:0, 11:9
finále : Beguová, Dabijová (3-Rum./Rum.) - Poljaková, Zlochová (4-SR/SR) 7:5, 6:2 :2nd:

$10,000 Evansville, IN (Usa), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Kateřina Ševčiková (ČR) - Lenka Hladíková (SR) 6:1, 6:1, Zuzana Zemenová (SR) - Stephany Changová (Usa) 6:0, 6:0
2. kolo : Zemenová (SR) - Lynsey Bocheneková (Usa) 6:0, 6:0
finále : Zemenová (SR) - Petra Padalíková (ČR) 6:0, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Zemenová (SR) - Alison Riskeová (1-Usa) 6:2, 3:6, 6:1
2. kolo : (Q) Zemenová (SR) - Sofia Melikišviliová (Gruz.) 6:3, 7:6(4)
štvrťfinále : (Q) Zemenová (SR) - Anna Lubinská (6-Usa) 6:1, 5:4 skreč
semifinále : Emily Webleyová Smithová (5-V.Brit.) - (Q) Zemenová (SR) 1:6, 6:3, 7:5

$10,000 Rabat (Maroko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Veronika Cigániková (7-SR) - voľno
2. kolo : Alize Limová (Fra.) - Cigániková (7-SR) 6:4, 0:6, 6:4



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 27. July 2008 09:29, edited 15 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Nociarová - Portorož
PostPosted: 21. July 2008 03:40 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|29. March 2024| 17:58


D. Nociarová na turnaji WTA v Portoroži


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Nociarová,Wienerová,Kachlíková a ďalšie
PostPosted: 25. July 2008 06:25 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|29. March 2024| 16:58
Turnaje ITF v 31. týždni

$50,000+H Dnipropetrovsk (Ukrajina), antuka

Dvojhra:
1. kolo : Sofia Šapatavová (Gruz.) - Lenka Wienerová (SR) 6:4, 5:7, 6:4

$25,000 Vigo (Španielsko), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Martina Babáková (12-SR) - voľno
2. kolo : Cristina Sanchezová Quintanarová (Špan.) - Babáková (12-SR) 6:3, 1:6, 6:4

Štvorhra:
1. kolo : Babáková, Thorpeová (SR/Fra.) - Khanová, Windleyová (V.Brit./V.Brit.) 6:4, 6:4
štvrťfinále : Babáková, Thorpeová (SR/Fra.) - El Tabakhová, Hawkinsová (4-Kan./V.Brit.) 6:1, 7:5
semifinále : Bratčiková, Piedadová (1-Rus./Portug.) - Babáková, Thorpeová (SR/Fra.) 6:2, 6:3

$75,000 Rimini (Taliansko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Michaela Pochabová (3-SR) - (WC) Giulia Lambiaseová (Tal.) 6:0, 6:3, Monika Kochanová (SR) - Aleksandra Markovičová (Srb.) 6:1, 6:1
2. kolo : Pochabová (3-SR) - Kochanová (SR) 6:2, 7:5
finále : Pochabová (3-SR) - Alison Baiová (Austr.) 6:0, 6:0

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Pochabová (SR) - Sandra Záhlavová (ČR) 6:4, 1:6, 6:1
2. kolo : Lourdes Dominguezová Linová (1-Špan.) - (Q) Pochabová (SR) 6:3, 6:4

$25,000 Bad Saulgau (Nemecko), antuka

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Julia Babilonová (Nem.) - Dominika Nociarová (SR) 0:6, 6:2, 6:4

$10,000 Tampere (Fínsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Zuzana Linhová (ČR) - Mária Voščeková (SR) 6:3, 6:2

Dvojhra:
1. kolo : Martina Balogová (2-SR) - Dominika Kanáková (ČR) 6:2, 6:1
2. kolo : Balogová (2-SR) - (Q) Maria Kuznecová (Rus.) 6:3, 6:4
štvrťfinále : Balogová (2-SR) - Milica Tomicová (7-Švaj.) 6:0, 6:1
semifinále : Balogová (2-SR) - (Q) Anett Schuttingová (Est.) 6:3, 7:6(3)
finále : Balogová (2-SR) - Hanne Skak Jensenová (1-Dán.) 6:3, 2:6, 6:0 :1st:

Štvorhra kvalifikácia:
1. kolo : Antonicová, Balogová (Austr./SR) - Schuttingová, Taniová (Est./Est.) 6:3, 1:6, 10:8

Štvorhra:
1. kolo : Erikssonová, Jensenová (1-Švé./Dán.) - Antonicová, Balogová (Austr./SR) 6:4, 6:3

$10,000 Arad (Rumunsko), antuka

Kvalifikácia:
1. kolo : Krisztina Kovácsová (Maď.) - Dominika Jasová (SR) 7:5, 7:6(5), (WC) Ana Maria Stroeová (Rum.) - (WC) Barbora Žiačiková (SR) 6:3, 6:1, Andrea Rebrová (SR) - Ivana Karolyiová (SR) 6:4, 7:5, Martina Košťálová (SR) - voľno, Ivana Belejová (SR) - Denisa Dumitrescuová (Austr.) 6:1, 6:1, Katarína Poljaková (SR) - Monika Túmová (ČR) 6:0, 3:6, 6:3, Karina Goiová (Rum.) - Rebecca Hormopoliová (SR) 6:3, 6:4
2. kolo : Nicolette Van Uitertová (Hol.) - Rebrová (SR) 6:3, 6:3, Anastasia Stepuová (Mold.) - Košťálová (SR) 3:6, 7:5, 1:2 skreč, Belejová (SR) - Aleksandra Djokičová (Srb.) 6:2, 6:0, Poljaková (SR) - Marta Smiechowská (Poľ.) 6:0, 6:0
finále : Anastasia Stepuová (Mold.) - Belejová (SR) 7:5, 6:1, Poljaková (SR) - Nives Pavlovičová (Srb.) 5:7, 6:3, 6:2

Dvojhra:
1. kolo : (Q) Poljaková (SR) - Manana Šapakidzeová (6-Gruz.) 6:0, 6:4, Iuliia Sandraková (Ukr.) - Zuzana Zlochová (SR) 6:3, 4:6, 6:3, Patrícia Veresová (SR) - (LL) Karina Goiová (Rum.) 6:3, 6:0
2. kolo : (Q) Poljaková (SR) - (Q) Claudia Gianina Dumitrescuová (Rum.) 6:3, 3:6, 6:1, Veresová (SR) - Laura Ioana Andreiová (4-Rum.) 1:6, 6:3, 6:4
štvrťfinále : Diana Enacheová (1-Rum.) - (Q) Poljaková (SR) 6:0, 6:1, Cristina Andreea Mituová (7-Rum.) - Veresová (SR) 6:4, 7:5

Štvorhra:
1. kolo : Poljaková, Zlochová (4-SR/SR) - Byelčevová, Sandraková (Ukr./Ukr.) 6:1, 6:4
štvrťfinále : Poljaková, Zlochová (4-SR/SR) - Danailová, Hincuová (Rum./Rum.) 6:3, 2:6, 10:6
semifinále : Andreiová, Enacheová (1-Rum./Rum.) - Poljaková, Zlochová (4-SR/SR) 6:2, 6:2

$50,000 Vancouver (Kanada), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Dominika Diešková (SR) - Sylvia Schencková (Usa) 6:3, 6:0
2. kolo : Lena Litvaková (3-Usa) - Diešková (SR) 6:4, 3:6, 6:4

Štvorhra kvalifikácia:
finále : Diešková, Inoueová (SR/Usa) - Cohenová, Gambaleová (Usa/Usa) 6:3, 6:2

Štvorhra:
1. kolo : C.Chanová, Fujiwarová (2-Tajwan/Jap.) - (Q) Diešková, Inoueová (SR/Usa) 6:2, 6:0

$10,000 St.Joseph, MO (Usa), tvrdý povrch

Kvalifikácia:
1. kolo : Lenka Hladíková (SR) - Melodia Moralesová (Čile) 6:1, 6:1
finále : Kathleen Henryová (Usa) - Hladíková (SR) 6:1, 6:3

Dvojhra:
1. kolo : (WC) Zuzana Zemenová (SR) - (WC) Amanda Finková (Usa) 7:6(6), 2:6, 7:6(4)
2. kolo : (WC) Zemenová (SR) - Emily Fraserová (Usa) 7:6(3), 6:2
štvrťfinále : Alison Riskeová (1-Usa) - (WC) Zemenová (SR) 7:6(2), 3:6, 6:3

Štvorhra:
1. kolo : Moultonová Levyová, Zemenová (Usa/SR) - (Q) Fosterová, Reimersová (Usa/Nem.) 6:1, 6:2
štvrťfinále : Millerová, Webleyová Smithová (Usa/V.Brit.) - Moultonová Levyová, Zemenová (Usa/SR) 3:6, 6:3, 10:6


$10,000 Rabat (Maroko), antuka


Kvalifikácia:
1. kolo : Veronika Cigániková (3-SR) - voľno
finále : Cigániková (3-SR) - Ghizlane Hatimová (Mar.) 1:2 skreč



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Last edited by tin-majo on 4. August 2008 08:48, edited 24 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 238 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy