Roland Garros Women's Legends        Daniela/ Francesca Schiavone bt Lucie Safarova/ Nathalie Tauziat 6-2 6-3        Mixed Legends: Daniela/Guy Forget bt Francesca Schiavone/Mansour Bahrami 4-6 6-3 10-4        Mixed Legends: Tatiana Golovin/Sebastien Grosjean bt Daniela/Cedric Pioline 4-6 6-2 12-10        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 6. January 2009 14:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
no takze k hopman cupu......myslim, ze tento rok hopman cup nie je taky kvalitne nabity ako po ostatne roky, ved je tu len jedna hracka z top10, a tak je sanca na vitazstvo slovenska velmi velka.......minimalne do finale by mali postupit, domninika musi uhrat este posledne povinne vitazstvo proti lisickej a mozno i dominik prekvapi........drzim palce...... :slovakia:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 6. January 2009 14:41 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
Domča uz ma novu raketu ako vidim a tlmič v tvare srdca ako Daniela ;) si myslim ze dobry napad ako rozoznat slovenske hracky lebo neviem o hracke ktora ma este v rakete srdceMame ich tolko, ze bez toho srdiecka by si mal problem ich rozpoznat? :lol:
ja si so srdieckom v rakete budem vzdy spajat len danielu....................



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Hopmanov pohár 09
PostPosted: 6. January 2009 16:24 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|23. June 2024| 06:12
Skupina A: SLOVENSKO - Austrália 2:1

Dominika Cibulková - Casey Dellacqua 7:5, 6:2
Dominik Hrbatý - Lleyton Hewitt 6:7(4), 7:6(1), 4:6
Cibulková, Hrbatý - Dellacqua, Hewitt 6:7, 6:3, 10:4

Fantastický tenis na úvod roka - dramatický, plný potu, najmä Dominik sa zaskvel. Z Domčinho zápasu som videl len 2. set, keďže po skorom rannom budíčku naším kocúrom som 1. set prechrápal. V 1. sete sa však Domča trápila a neustále doťahovala náskok súperky, ktorá podávala za stavu 5:4 na víťazstvo. Najmä vďaka jej chybám a nevyrovnanému výkonu to opäť nebol až tak atraktívny zápas, no Cibula svoju úlohu zvládla s prehľadom. Poklonu musím zložiť Dominovi, ktorý takmer 3 hodiny trápil Hewitta a nebyť toho prehratého servisu v 3. sete, mohlo to byť konečne víťazstvo. Pekný tenis z oboch strán, žiadne trieskanie do loptičky, ale hra na istotu a s rozumom. Mix tentoraz rozhodol a opäť sa hralo famózne. Šanca postupu do finále je vysoká.



Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 6. January 2009 20:29 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
úžasné boli obe stretnutia...aj proti USA aj proti Austrálii...Dominika zvládla obe povinné dvojhry skvele...a Domino hral úžasne ako proti Blakeovi (konečne ho porazil :)....šance naznačil už na OH), tak aj proti Hewittovi....a na to, že naši spolu pred Hopman cupom ešte nehrali a vyhrali 2 mixy z dvoch je bomba....šanca na finále je vysoká ;) tak Dominikovci do toho :!: :slovakia: :D



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 6. January 2009 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
Aj ja velmi drzim dominatorom palce a snad sa dostanu do finale, nemecko by malo byt najlahsi super podla papiera tak dufam ze to aj tak dopadne, vo finale ich asi bude cakat rusko. som len nerad ze tam nesla nasa daniela pretoze mala istotu 3 singlovych a 3 deblovych zapasov kdezto teraz vypadla v prvom kole v singli a z najvacsou pravdepodobnostou skonci aj v debli v druhom kole co su len 3 zapasy miesto siestich istych co ma dominika a ked sa dostane do finale ma tam dalsie 2 zapasy. či?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 7. January 2009 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
keďže Nemecko zdolalo USA tak budeme hrať zajtra proti Nemcom o postup do finále...podľa plánov však tento zápas nebude na centri (kde bude duel USA-Austrália) ale na kurte 1... :? STV3 to nevysiela tak neviete, či sú na tom kurte vôbec kamery a či bude ten zápas niekde na nete :?: thx za každé info ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Hopmanov pohár 09
PostPosted: 8. January 2009 07:25 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|23. June 2024| 06:12
Skupina A: SLOVENSKO - Nemecko 3:0

Dominika Cibulková - Sabine Lisická 7:6(3), 6:4
Dominik Hrbatý - Nicolas Kiefer 1:3, Kiefer skrečoval pre zranenie členka
Cibulková, Hrbatý - Lisická, Kiefer, bez boja

Tak to je skvelé. Slovensko je tuším štvrtýkrát vo finále hopmaňáku a po rokoch 1998 a 2005 ho môže opäť vyhrať. Mrzí ma, že sme sa tam dostali cez skreč Kiefera (museli ho z kurtu odviezť na vozíku), ale Nemec si vyvrtol členok a to sa naozaj nedá predvídať. Ktovie, akoby zápas dopadol, keby sa pokračovalo. Každopádne v piatok od 10.00 h si treba zapnúť STV3 a sledovať finále, v ktorom sa stretneme s jedným z trojice Rusko, Francúzsko, Taliansko.



Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 8. January 2009 07:27 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
Takže Dominika aj Domino sú vo finále!!! GRATULUJEM! Domča porazila Lisickú 7:6 (3) 6:4 a Kiefer vzdal pre zranenie. Takže vo finále by sme sa mali stretnúť so Safinovcami(predpokladám).


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 8. January 2009 10:41 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
Parada, to co predvadza dominika to je normalne ona ale to co nam ukazuje domino tak to je cista genialita, ja len dufam ze bude hrat aj na AO, cez kvaldu by mal v pohode prejst a v main draw by tiez mohol nieco uhrat, aspon to druhe, tretie kolo, drzim palce vo finale ktore si nenecham ujst a budem pri telke alebo kompe sledovat


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Hopmanov pohár 09
PostPosted: 9. January 2009 12:41 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|23. June 2024| 06:12
Finále: SLOVENSKO - Rusko 2:0, sme víťazi Hopmanovho pohára 2009!

Dominika Cibulková - Dinara Safinová 6:7(3), 6:1, 6:4

Takto sa bojuje! Nemám slov, krása Dominika! Na záver musela byť dráma, ale to by nebola cibula.



Dominik Hrbatý - Marat Safin 6:7(5), 7:5, 7:6(3)

Dráma od začiatku do konca. Neuveriteľný tenis z oboch strán, podľa mňa najlepší z celého priebehu turnaja, aj keď som nevidel všetky zápasy. D+D si to plne zaslúžia! Gratulujem!

Cibulková, Hrbatý vs. Safinová, Safin nehralo sa


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 9. January 2009 12:47 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
poculi ste tie stony? to bola bojovnost a srdce od kazdej hracky..tajkto sa ma hrat tenis..treba mat vasen a srdce pre vyhru..Dominike ma uplne prekvapila..bojovala ako sa len dalo, vyzeralo to ze sa tam niekedy zlozi ale ona stale hrala a hrala...nemam co dodat ma moj obdiv..pri takejto hracke sa teraz len velmi tazko vrati Daniele post slovenskej jednotky ;) ale Dominika si ho zasluzi :)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 9. January 2009 17:44 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
poculi ste tie stony? to bola bojovnost a srdce od kazdej hracky..tajkto sa ma hrat tenis..treba mat vasen a srdce pre vyhru..Dominike ma uplne prekvapila..bojovala ako sa len dalo, vyzeralo to ze sa tam niekedy zlozi ale ona stale hrala a hrala...nemam co dodat ma moj obdiv..pri takejto hracke sa teraz len velmi tazko vrati Daniele post slovenskej jednotky ;) ale Dominika si ho zasluzi :)
presne tak, je to predsa len forum daniely hantuchovej ale musime uznat ze na dominiku momentalne v ziadnom ohlade nema narok, a co sa tyka bojovnosti tak to ani nebude a ani nikdy nemala, ale ja len dufam ze sa z toho upadku dostane spat a predvedie nam co je to tenis a ze sa z neho este stale tesi tak ako nam vzdy prizvukovala, bodaj by to bolo tak, ale velmi pochybujem ze sa tento rk pred domcu dostane


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. January 2009 11:31 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
Vyborne vykony Dominiky a Dominika na Hopman Cupe,moc sa tesim. Ja sa ale radsej vyjadrim k Dominikinmu ucinkovaniu v Sydney..Na uvod ma zreb,kde moze vypadnut hned v 1.kole,ale moze prejst aj do stvrtfinale. V prvom kole hra proti Wozniackej a sice bude Domca outsiderkou,ja verim Dominike. Caro totiz tento tyzden prekvapujuco podlahla Vesninovej a vyzera to,ze Domca je v ovela lepsej forme. V 2.kole ale opat nebezpecna Bartoli,no bude to mat Domca tazke,ale verim,ze do stvrtfinale postupi. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 10. January 2009 12:10 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|23. June 2024| 05:12
Dominika by si tento rok uz mala trufat na nejaky velky turnaj..predsa len uz aj na to len treba vysthnut zreby a dobru formu ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Sydney
PostPosted: 12. January 2009 01:25 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|23. June 2024| 06:12
Dvojhra
1. kolo: Caroline Wozniacki (8-Dán.) - Dominika Cibulková 6:1, 6:2

Po 1. sete bolo za 25 minút - riadny to výprask. Celý zápas trval 69 min, no prehra ma vo svetle hopmaňáku nejako nemrzí, no zrejme s týmto turnajom súvisí, lebo Domča musela odohrať v Perthe 4 náročné zápasy a to sa nejako muselo odraziť. Teraz má aspoň čas pripraviť sa na AO.


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy