Roland Garros Women's Legends        Daniela/ Francesca Schiavone bt Lucie Safarova/ Nathalie Tauziat 6-2 6-3        Mixed Legends: Daniela/Guy Forget bt Francesca Schiavone/Mansour Bahrami 4-6 6-3 10-4        Mixed Legends: Tatiana Golovin/Sebastien Grosjean bt Daniela/Cedric Pioline 4-6 6-2 12-10        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts   

Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 37  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. January 2009 10:25 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
Hobart, 1. kolo: Magdaléna Rybariková - Kateryna Bondarenková (Ukr.) 4:6, 7:6(1), 6:1

Tak príjemné prekvapenie :) Maggie blahoželám k postupu do osemfinále.Kateryna ďaleko od postupu nebola a keby neprehrala TB tak je v ďalšom kole ona.No som rád,že Magda bojovala.V ďalšom kole to bude estra ťažké,lebo sa stretne buď z nasadenou jednotkou Flaviou Pennettovou alebo Shahar Peerovou. Good luck



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. January 2009 11:01 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
Od tiebreaku to bola viditelne jasna zalezitost pre Magdu.Som rada,taketo vitazstva proti hrackam,ktore su na podobnom levele ako Magda,sa cenia. Zial,zreb ma velmi zly,Peerova aj Pennettova su velmi tazke superky,neverim,ze toto Magda zvladne. :(




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 12. January 2009 14:49 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
gratulujem Magde k vydretému víťazstvu ;) zvládla už druhý TB v tomto roku...je dobré, že zvláda kritické momenty, keď sa láme zápas...som zvedavý čo predvedie v ďalšom kole...to už bude iná liga a nedovolím si predpovedať ako to dopadne lebo neviem v akej forme kto je...ale dramatický trojseťák by nebol na škodu ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 12. January 2009 15:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
tak blahozelam aj ja, veril som magde a ona postupila.....teraz to bude pennetta a to bude velmi tvrdy oriesok, magda by ma potesila aspon trojsetakom.............drzim palce, vyhra by ma asi sokovala......... :lol:



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 13. January 2009 07:36 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
Hobart, 2.kolo: Rybáriková - Flavia Pennettová (1-Tal.) 7:5, 6:3

To je skvelý výsledok, vyradiť jednotku turnaja. GRATULUJEM !!! A v ďalšom kole to bude kvalifikantka maďarka Czinková. Toto sú výsledky. Domonika s Magdou začínajú rok veľmi veľmi dobre, obe majú zhruba okolo 20 rokov a Daniela 26. Bojím sa, že Daniela je už za tenisovým zenitom...


Last edited by kamill on 13. January 2009 07:40, edited 2 times in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 13. January 2009 07:36 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|23. June 2024| 06:44
Po smolnom vstupe no novej sezóny sa Magda zrejme rozbehla. Dnes vyradila v Hobarte za 79 minút 1. nasadenú Pennettovú 7:5, 6:3 a vo štvrťfinále si zmeria sily s maďarskou kvalifikantkou Czinkovou, ktorej sa akosi vracia niekdajšia forma. Podľa mňa však vyhrá. Držím palce.
Magda po zápase povedala, že to bol jej "najlepší okamih kariéry". Posťažovala sa, že sa hralo v neuveriteľnej 37-stupňovej horúčave, ktorá však tiež prispela k jej víťazstvu. Talianku brejkla celkom päťkrát.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 13. January 2009 12:47 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
gratulujem :) úžasný výsledok ;) a rozhodne má na to dostať sa do semi...Maďarka by jej nemala robiť problémy...Maggie ideš :!: ;)



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 13. January 2009 14:33 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
tak blahozelam aj ja, veril som magde a ona postupila.....teraz to bude pennetta a to bude velmi tvrdy oriesok, magda by ma potesila aspon trojsetakom.............drzim palce, vyhra by ma asi sokovala......... :lol:
tak je, magda ma teda sokovala.................super......................



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 13. January 2009 14:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
Dominika s Magdou začínajú rok veľmi veľmi dobre, obe majú zhruba okolo 20 rokov a Daniela 26. Bojím sa, že Daniela je už za tenisovým zenitom...
ja sa bojim toho isteho, ale zatial o tom nahlas nehovorim............nechcem si to pripustit, ja som si isty, ze danielka este bude mat sancu prehovorit do velkeho tenisu.......100%..a ked si pri tych vekoch, zober si, ze daniela v 20 uz mala za sebou titul IW, 3x stvrtfinale grandslamu a dalsie paradne vysledky, dokonca uz bola i 5. v rebricku.........a dominika s magdou este nic podobne nedosiahli.............to iba tak na margo......nic proti babam, drzim im palce a dufam, ze ony tiez dosiahnu podobne vysledky, len dokazujem, ze daniela je jednotka ;)



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 13. January 2009 15:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
Po dnesnych prehrach Daniely a Dominika ma Magda riadne zaskocila! U nej som na vyhru vobec ani nepomyslela a ona predsa zdolala Flaviu v 2 setoch. Fantasticke,kedze Flaviinu hru poznam a velmi sa mi paci. O to viac si vitazstvo cenim. Dufam ze so slabou Czink neprehra,to by ma asi dorazilo. Ta sa v podstate zadarmo dostala do stvrtfinale, ked jej tusim protihracka skrecovala. Snad sa Magde podari prejst do semifinale.Drzim moc moc palce!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 13. January 2009 15:52 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
Dominika s Magdou začínajú rok veľmi veľmi dobre, obe majú zhruba okolo 20 rokov a Daniela 26. Bojím sa, že Daniela je už za tenisovým zenitom...
ja sa bojim toho isteho, ale zatial o tom nahlas nehovorim............nechcem si to pripustit, ja som si isty, ze danielka este bude mat sancu prehovorit do velkeho tenisu.......100%..a ked si pri tych vekoch, zober si, ze daniela v 20 uz mala za sebou titul IW, 3x stvrtfinale grandslamu a dalsie paradne vysledky, dokonca uz bola i 5. v rebricku.........a dominika s magdou este nic podobne nedosiahli.............to iba tak na margo......nic proti babam, drzim im palce a dufam, ze ony tiez dosiahnu podobne vysledky, len dokazujem, ze daniela je jednotka ;)

no hej bola 5. ale ako to skoncilo? psychicky bola na tom totalne zle a poznacilo ju to na dost dlhy cas...Dominika a Magda na to idu krasne pomaly a nemozeme povedat ze sa im nedari..si myslim ze este aj Magdalena predbehne Danielu v renkingu ked to s Magdou pojde takto dalej ;) ale zial realita je kruta a cas je neuprosny..Daniela toho straaasne vela premrhala v rokoch 2003-2004..a teraz opat straca cas na tom jej zraneni ale takto cakat nebudeme vecne



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 13. January 2009 18:05 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
som si isty ze daniela sa z tehoto pekelneho padu zastavi hned ako sa rozohraje a viac zatrenuje pod vedenim noveho trenera, sak ani ked ju trenoval ten predosli neurobil divy hned ale po neakom case takze sa neobavam, nasa stara daniela bude opat spat a bude vyhravat zapasy nad rebrickovo vyssie postavenymi hrackami


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 13. January 2009 18:18 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
Pre mna dnes obrovske prekvapenie pri pohlade na txt a vyhru Meggie ! je to ozaj jej najvacsie vitazstvo v kariere a dufam,ze nebude z neho v prilisnej euforii a podari sa jej v Hobarte postupit este dalej ..drzim palce ,samoska :)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 14. January 2009 09:44 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
Hobart, štvrťfinále: Rybáriková - Melinda Czinková (Maď.) 6:0, 1:6, 7:6(7)

No to bola tesnotka, ale predsa to vyšlo, tak ako mala na vrch v prvom sete Magda, skoro presne to isté zopakova Maďarka v druhom sete. Zápas trval 1 hodinu a 40 minút a štatistiky boli úplne vyrovnané.
Zaujímavé pre mňa je, že hráčka ktorá vyhrá prvý set kanárom, tak druhý väčšinou prehrá a dalo by sa predpokladať že súperku sfúkne vo dvoch setoch.
Takže Magde opäť GRATULUJEM a keďže vyhrala je už v SEMIFINÁLE, kde sa stretne s Ivetou Benešovou, s ktorou ešte nehrala. Dúfam, že Magda do finále postúpi ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 14. January 2009 09:49 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|23. June 2024| 05:44
jeeej strasne sa tesim z Magdinho uspechu ..jednoduchoa KRASA ! myslim,ze proti ivete benesovej ma tie svoje sance a tak dufam v dobry vysledok,resp.vyhru ..budem drzat palce ako vzdy :slovakia:



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 37  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy