Roland Garros Women's Legends        Daniela/ Francesca Schiavone bt Lucie Safarova/ Nathalie Tauziat 6-2 6-3        Mixed Legends: Daniela/Guy Forget bt Francesca Schiavone/Mansour Bahrami 4-6 6-3 10-4        Mixed Legends: Tatiana Golovin/Sebastien Grosjean bt Daniela/Cedric Pioline 4-6 6-2 12-10        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 1. August 2008 14:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
jak na potvoru--ked dominika konecne hra v case,kedy ESP vysielava normalne tenis,tak prave dneska tenis z montrealu na eurosporte nie je :( nie je nejaky live stream na tento zapas??rada by som to videla,bude to urcite vyborny zapas




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 1. August 2008 17:22 
Offline
User avatar

Joined: 26. June 2008
Posts: 25
Local Time:
|17. June 2024| 08:09
Dáva to eurosport2, ale to mi je platné ako :roll:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 1. August 2008 17:33 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Snad nieco bude.. Zatial som nenasiel nic.. :(


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 1. August 2008 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Dáva to eurosport2, ale to mi je platné ako :roll:
Z nicoho nic to naposali do programu,ale hlavne,ze na ESP2 je nejaky magazin o extremnych sportoch..takze neviem co si mam teraz mysliet...nikto nic nenasiel?




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Montreal
PostPosted: 1. August 2008 19:51 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|17. June 2024| 06:09
Tak to bol nářez. Domča nielen zabránila Jankovičovej v ďalšom pokuse stať sa svetovou jednotkou, ale opäť otočila z 0:3 zdanlivo stratený 1. set. Koľkokrát už predviedla takýto zvrat, sa mi stále nechce veriť. Pritom prvé podanie jej veľmi nešlo, ale Srbku stačí rozbehať a potom prestáva stíhať. Či už bude mať Bartoliovú alebo Sugijamovú, tento jej "run" mi pripomína Danielino ťaženie v IW v roku 2002. Super! A všetko to zatiaľ zvládla v dvoch setoch - ďalší pozoruhodný fakt.

P.S. Idiotská programová politika Eurosportu nestojí za rozčuľovanie. Prenosy dáva aj stránka kanadskej stanice TSN, ale "Only in Canada".


Last edited by MartinH on 1. August 2008 20:07, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 1. August 2008 19:54 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Myslím, že to bylo dokonce 1-5 v prvním setu. Uvidíme co dál, zatím se Dominice daří těžit z jejího velmi agresivního returnu, kdy i na první servis stojí ve dvorci a vrací míč okmažitě po odskoku. Sem tam to nevyjde, ale soupeřky vědí, že to nedostanou zadarmo a tím pádem jsou pod ještě větším tlakem.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 1. August 2008 20:18 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Je to neskutocne. Obrat v prvom sete je u Domci uz standard. Klobuk dole pred nou , ked to urobi aj svetovej dvojke :D. Zavery setov/zapasov vsak uz zvlada s vacsim prehladom a uz si ich tak nekomplikuje.

Inak som si vsimla, ze doteraz na oficialnej stranke WTA Dominike vela pozornosti nevenovali. Ani ked vyradila Dementievu alebo Petrovu. Ked vypadne hracka z top 10, tak davaju hned titulky. Pisu vsak radsej o De Brito ako potrapila Kuzzy (aj ked si v 15-tich zmienku zasluzi).



Last edited by viki2 on 1. August 2008 21:12, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Montreal
PostPosted: 1. August 2008 20:55 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|17. June 2024| 06:09


Montreal: Dominika po víťazstve nad Jankovičovou (Foto Elsa/Getty Images)

P.S. Ja som z nej namäkko.


Last edited by MartinH on 3. August 2008 12:57, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. August 2008 08:58 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Aj ja som z nej namakko.Takato bojovnicka sa narodi raz za 100 rokov. :) Dominika otocila set z 1-5 na 7-5,a to,ze to otocila proti kandidatke na post svetovej jednotky,je famozne. Potom uz viditelne bola Jankovicka nakusnuta a nemala sancu.Dominikine jasne najvacsie vitazstvo kariery. Teraz je na rade Bartoliova,ta sice lahko porazila Sugiyamu,ale pocas zapasu mala problemy s clenkom alebo take nieco,cize takisto asi nebude 100% v poriadku.Dominika ma obrovsku sancu postupit do finale,urcite na to ma.
Inak na stranke WTA Tour v sekcii Videa nie je len zostrih toho najlepsieho zo zapasu ale aj interview s Domcou. ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. August 2008 09:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 04:09
Bartoliová má ešte niečo aj so zápästím, doteraz ho mala poobvezované


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. August 2008 10:02 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Dnes je zapas o 21:00 nasho casu, mal by byt aj na Eurosporte. Snad bude aj nejaky livestream.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. August 2008 12:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Bartoliová má ešte niečo aj so zápästím, doteraz ho mala poobvezované
s tym ma myslim problemy uz od sezony na trave takze dufam ze doranana bartoli nebude robit problemy :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 2. August 2008 21:30 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Docela bída ten první set. Dominika nebyla ze začátku schopná hrát delší míče a umožňovala tak Bartoliové útočit, ta ale naštěstí kazila, takže si obě ze začátku držely servis. Pak Dominika své údery trochu prodloužila a i kvůli tomu soupeřku brejkla. Bohužel jí celý zápas nejde první servis, což se nejnápadněji projevilo za stavu 4-3 pro Dominiku při jejím podání, kdy jí Bartoli rebrejkla čistou hrou. Bartoli v té době začala hrát vysoké kopce od základní čáry, kterými Dominiku přišpendlila k základní čáře, hlavně díky jejich délce, která byla perfektní na to, že je to relativně těžký úder na kontrolu, aspoň z mých osobních zkušeností. Dominika to zkoušela vrátit několikrát podobným způsobem, ale málokdy se jí podařilo dát tomu úderu takovou délku, jako jim dávala Bartoli. Tudíž z nich Francouzka mohla relativně snadno útočit, přecházela do dvorce a buď je brala hned z voleje, když byly hodně krátké, nebo nechala spadnout a přidala jeden nebo dva tvrdé údery, které skončily jako vítězné. Dominika v té době vypadala na dvorci docela ztracená, i normální údery od základní čáry znovu délku ztratily, a nevěděla, co hrát. Její hra zatím postrádá jakékoliv variace a chybí v ní nějaký plán B, kterým by byla schopná podobným věcem čelit. Bartoli vyhrála první set 6-4. Naštěstí ale začalo pršet, takže se Dominika může poradit s trenérem, jak na Bartoliovou a její hru.
Vesměs je to podle mě o špatné úspěšnosti prvního servisu a nedostatečné délce úderů ze strany Dominiky, zatímco Bartoliové se to daří. Dokázala Dominice vnutit svou hru a ta moc neví, jak reagovat.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 3. August 2008 08:23 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Po tom prvom sete som ani ja velmi neverila, ze by Domca este otocila. Pozeral to niekto dokonca?
Gratulujem Dominike, po tom kolko dobrych hracok vyradila, si finale zasluzi a mozno....

good luck Domi
:slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 3. August 2008 08:57 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|17. June 2024| 05:09
Dominika Cibulková: "Ani neviem poriadne opísať, ako sa teraz cítim. V prvom sete to vyzeralo, ako keby som sa uspokojila s účasťou v semifinále, na mysli som mala stále piatkový duel s Jankovičovou a vôbec som sa nesústredila na semifinálový zápas," priznala. "Prerušenie spôsobené dažďom mi pomohlo usporiadať si myšlienky. V šatni sme s trénerom Pláteníkom všetko rozobrali, ale nebola to príjemná debata, lebo bol dosť nahnevaný. Povedal mi, aby som hrala to, čo viem, a potom mám reálnu šancu súboj vyhrať. Vzala som si jeho slová k srdcu a už v druhom sete som hrala podľa svojich i trénerových predstáv. Bol to však naozaj veľmi ťažký zápas, lebo Bartoliová hrala veľmi dobre. K zisku prvého titulu mám ešte veľmi ďaleko, mám pred sebou finále so Safinovou. Ale teším sa, že mám možnosť hrať prvý raz v kariére o titul na takomto turnaji. Vo finále budem bojovať zo všetkých síl."



Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy