Roland Garros Women's Legends        Daniela/ Francesca Schiavone bt Lucie Safarova/ Nathalie Tauziat 6-2 6-3        Mixed Legends: Daniela/Guy Forget bt Francesca Schiavone/Mansour Bahrami 4-6 6-3 10-4        Mixed Legends: Tatiana Golovin/Sebastien Grosjean bt Daniela/Cedric Pioline 4-6 6-2 12-10        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. August 2008 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
No bude to velmi tazke,obe maju dobru formu...ja zas myslim že to bude sice tiež 3setak ale šťastnejšia z výhry bude Domča... :)
*Kaja:kde si to bola na dovolenke usudzujúc more za tebou na tvojom avat. 8-)
sorry za btw : V Chorvatsku , konkretne Podgora
8-)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. August 2008 18:52 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Cibulková skrečovala zápas úvodného kola v New Haven

"Ešte som so sebazaprením dohrala prvý set, ale sústavne som pociťovala únavu, točila sa mi hlava, preto som sa rozhodla radšej zápas skrečovať," informovala TASR slovenská tenistka, ktorá sa na nedávnom olympijskopm turnaji prebojovala do osemfinále.

dvojhra - 1. kolo:
Caroline Wozniacká (Dán.) - Dominika CIBULKOVÁ (8-SR) 7:6 (7), skreč Cibulková



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. August 2008 19:35 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
"Neviem, čím to bolo spôsobené, ale od druhého - tretieho gemu som sa začala cítiť veľmi unavene. Padla na mňa úplná vyčerpanosť, točila sa mi hlava a bolo mi zle od žalúdka. Tuším trikrát mi dnes ohlásili chybu nohou pri podaní, čo vyplynulo z problémov s koordináciou pohybu. Spočiatku som pritom hrala dobre. Útočila som, nechýbala mi presnosť a súperka nevedela, čo si počať. O to viac ma mrzí, ako to napokon skončilo. Keď Wozniacká videla, že sa mi hrá čoraz ťažšie, stal sa z toho taký zvláštny zápas. Dúfam, že sa pred US Open rýchlo dám opäť dokopy," povedala D. Cibulková a dodala: "Do New Havenu som pricestovala v nedeľu. Teraz si dám aspoň jeden deň voľno na oddych a riadnu regeneráciu. Vo štvrtok za mnou pricestuje tréner. Dovtedy sa plánujem presunúť už do New Yorku a dúfam, že sa budem môcť začať naplno pripravovať." Cibulková bude v grandslamovej štvorhre hrať s Francúzkou Virginie Razzanovou. O prípadnom zapojení sa do miešanej štvorhry v areáli Flushing Meadows padne rozhodnutie neskôr.



...osobne si myslim, ze na Domci sa prejavili klimaticke zmeny........ono nie je sranda byt jeden tyzden na jednom kontinente a dalsi uz na inom... a k tomu podavat vrcholove vykony.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2008 06:20 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Sorry Kajus, ale hrozná fotka, ozaj tam nemáš nič lepšie, chceš aby som zle spával???


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2008 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 26. May 2008
Posts: 22
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Sorry Kajus, ale hrozná fotka, ozaj tam nemáš nič lepšie, chceš aby som zle spával???

Toto co malo prosim ta byt??? :roll: :shock:



Daniela Hantuchova Juan Carlos Ferrero Jelena Dementieva Dominik Hrbaty Dominika Cibulkova


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2008 14:43 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Ak bol toto pokus o vtip,bolo to trapne,na tvoj vek viac jak trapne :o :roll:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2008 16:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Sorry Kajus, ale hrozná fotka, ozaj tam nemáš nič lepšie, chceš aby som zle spával???
:roll: :roll: :roll:


Co sa tyka Dominiky - sice skrec,ale fajn,ze to neboli jej obvykle zranenia.Toto by malo prejst dovtedy kym zacne US Open...Som zvedava ako jej to pojde vo stvorhre s Virginie asi bude vela srandy na kurte :) Drzim palce nech dostane dobry zreb a nie zas nejaku Jankovicku do blizkosti lebo z tych zapasov by uz potencialne mohla zacat chytat trochu nocne mory - vzdy neskutocne namahavy zapas,ktory jej aj Jelene vezme kopec sil a vacsinou sa aj tak tesila Jankovic...No uvidime kazdopadne,nech sa Domca da dokopy! ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2008 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Sorry Kajus, ale hrozná fotka, ozaj tam nemáš nič lepšie, chceš aby som zle spával???
no comment :)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2008 18:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Sorry Kajus, ale hrozná fotka, ozaj tam nemáš nič lepšie, chceš aby som zle spával???
no comment :)
Ja som si uz na niektore tieto trapne pripomienky kamilla zvykla .. :lol: Sorry ale toto gentlemani a slusni chlapi zenam nevravia! :)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2008 19:35 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Sorry Kajus, ale hrozná fotka, ozaj tam nemáš nič lepšie, chceš aby som zle spával???
no comment :)
Ja som si uz na niektore tieto trapne pripomienky kamilla zvykla .. :lol: Sorry ale toto gentlemani a slusni chlapi zenam nevravia! :)
preto sa nad takymi chlapmi netreba pozastavovat ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. August 2008 21:21 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 160
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Ja som si uz na niektore tieto trapne pripomienky kamilla zvykla .. :lol: Sorry ale toto gentlemani a slusni chlapi zenam nevravia! :)Myslis tie lichotky na tvoju osobu? :lol:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. August 2008 07:01 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Sorry Kajus, ale hrozná fotka, ozaj tam nemáš nič lepšie, chceš aby som zle spával???
no comment :)
Ja som si uz na niektore tieto trapne pripomienky kamilla zvykla .. :lol: Sorry ale toto gentlemani a slusni chlapi zenam nevravia! :)

Aký gentlemani alebo slušní chlapi??? Podľa mňa to je otrasná fotka, čo tu nemôžem mať svoj vlastný názor, podľa mňa je to hrozne nepodarená fotka, krajší bol bradatý Mečíř čo tu mal nahodeného Martin a to bez srandy !!!

Viem čo je to kritika a aj ju tu od viacerých prijímam, ale toto? Čo som nepochválil Viki akú tu má peknú fotku a aj všetky fotky, ktoré tu má Daniela sú minimálne vkusné a hlavne pekné. Ale ked vidím fotku čo tu má Kajus, je mi mierne povedané zle...


Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. August 2008 09:51 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Aký gentlemani alebo slušní chlapi??? Podľa mňa to je otrasná fotka, čo tu nemôžem mať svoj vlastný názor, podľa mňa je to hrozne nepodarená fotka, krajší bol bradatý Mečíř čo tu mal nahodeného Martin a to bez srandy !!!

Viem čo je to kritika a aj ju tu od viacerých prijímam, ale toto? Čo som nepochválil Viki akú tu má peknú fotku a aj všetky fotky, ktoré tu má Daniela sú minimálne vkusné a hlavne pekné. Ale ked vidím fotku čo tu má Kajus, je mi mierne povedané zle...
I kdyby ti bylo stokrát zle, tak to nemáš ženě co povídat. Ta tvá fotka se taky zrovna dvakrát nepovedla a nikdo tu nepíše, že je mu z ní na zvracení.
A podle mě je Katčina fotka bezva. Vyroste z ní krásná slečna.
Příště trochu taktu, kamill. ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. August 2008 10:09 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
Aký gentlemani alebo slušní chlapi??? Podľa mňa to je otrasná fotka, čo tu nemôžem mať svoj vlastný názor, podľa mňa je to hrozne nepodarená fotka, krajší bol bradatý Mečíř čo tu mal nahodeného Martin a to bez srandy !!!

Viem čo je to kritika a aj ju tu od viacerých prijímam, ale toto? Čo som nepochválil Viki akú tu má peknú fotku a aj všetky fotky, ktoré tu má Daniela sú minimálne vkusné a hlavne pekné. Ale ked vidím fotku čo tu má Kajus, je mi mierne povedané zle...
I kdyby ti bylo stokrát zle, tak to nemáš ženě co povídat. Ta tvá fotka se taky zrovna dvakrát nepovedla a nikdo tu nepíše, že je mu z ní na zvracení.
A podle mě je Katčina fotka bezva. Vyroste z ní krásná slečna.
Příště trochu taktu, kamill. ;)
presne toto som myslela je neslusne a nepekne ked muz neco taketo povie zene preto som sa snazila ti to vysvetlit ale ty si to viditelne nepochopil..toto nema nic spolocne s diskusiou a kritikou ale skorej ked mas spravanie spravneho chlapa tak by si nic take nepovedal ale ty ho viditelne nemas :roll:




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 20. August 2008 11:44 
Offline
User avatar

Joined: 10. May 2008
Posts: 319
Location: Lucenec, SVK
Local Time:
|28. June 2024| 02:40
mna uz od kamilla nic neprekvapi 8-) najmenej zo vsetkych forumakov mi sedi jeho styl vyjadrovania v temach , kritiky , atd ..ale koli tomu ho nejdem odsudzovat , vyjadril si vlastny nazor ,no nech si vravi co chce , mna on rozhadzat nemoze ;)



NEVER STOP SMILING
NEVER GIVE IT UP


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy