Roland Garros Women's Legends        Daniela/ Francesca Schiavone bt Lucie Safarova/ Nathalie Tauziat 6-2 6-3        Mixed Legends: Daniela/Guy Forget bt Francesca Schiavone/Mansour Bahrami 4-6 6-3 10-4        Mixed Legends: Tatiana Golovin/Sebastien Grosjean bt Daniela/Cedric Pioline 4-6 6-2 12-10        Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts   

Post new topic Reply to topic  [ 403 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 31. July 2008 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Baghdatisova absencia, do Pekingu Čech Vaněk

NIKÓZIA 31. júla (SITA, AP) - Cyperský tenista Marcos Baghdatis, momentálne 31. vo svetovom rebríčku ATP Entry (8. k 21. augustu 2006), sa nezúčastní na OH v Pekingu pre zranenie pravého zápästia. Cyperská tenisová federácia CTF na svojej internetovej stránke uviedla, že finalista Australian Open 2006 bude nútene pauzovať približne štyri týždne a neobjaví sa ani na grandslamových US Open v New Yorku.

Viaceré české zdroje súbežne vo štvrtok informovali o tom, že do čínskej metropoly napokon smeruje Jiří Vaněk, ale Medzinárodná tenisová federácia ITF zatiaľ na svojom webe v olympijskej sekcii túto správu nepotvrdila.



Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 1. August 2008 06:20 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Ančičova neúčasť, Chorváti chcú deblovú výnimku pre Čiliča

ZÁHREB 31. júla (SITA) - Chorvátsky tenista Mario Ančič zo zatiaľ nešpecifikovaných zdravotných dôvodov bude chýbať na olympijských hrách v Pekingu. Informáciu o absencii 24-ročného rodáka zo Splitu, momentálne 26. hráča vo svetovom rebríčku ATP Entry, potvrdila vrchná riaditeľka Chorvátskeho tenisového zväzu (HTS) Marina Miheličová. HTS sa chce obrátiť na Medzinárodnú tenisovú federáciu ITF so žiadosťou o dodatočné schválenie štartu Ivana Ljubičiča s Marinom Čiličom vo štvorhre v čínskej metropole.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 1. August 2008 10:54 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Šarapovovej účasť v Pekingu vylúčená

SINGAPUR 1. augusta (SITA, AFP) - Urputná snaha ruskej tenistky Marie Šarapovovej vybojovať si prostredníctvom štartu vo fedcupovom zápase ženského družstva "zbornej" právo účasti na olympijských hrách v Pekingu vyšla nazmar. Trojka svetového rebríčka musela v piatok pre zranenie pravého ramena oznámiť koniec olympijských nádejí. Šarapovová po svojom stredajšom víťazstve 5:7, 7:5, 6:2 nad Martou Domachowskou v stretnutí 2. kola na turnaji WTA Tour v kanadskom Montreale pustila - bez boja v osemfinálovom 3. kole - do štvrťfinále Japonku Ai Sugijamovú. Už pri príchode na Rogers Cup sa sťažovala, že od marcového podujatia v Indian Wells pociťuje návrat vlaňajších vleklých ťažkostí. Teraz sa vystupňovali do takej miery, že 21-ročná Sibírčanka žijúca na Floride napokon musela zrušiť svoju účasť na OH v Pekingu.

Trojnásobná grandslamová šampiónka Šarapovová absolvovala vo štvrtok vyšetrenie magnetickou rezonanciou, ktoré odhalilo dve menšie trhliny vo väzive ramena. Jej tohtosezónne ciele tak razom dostali novú podobu. "Teraz sa rýchlo zbalím, aby som stihla lietadlo do New Yorku, to je však druhoradé. Predovšetkým chcem oznámiť, že niet šance, aby som hrala v Pekingu. Načasovanie je také nešťastné, že mi to trhá srdce väčšmi ako čokoľvek iné," skonštatovala sklamaná Ruska.

Maratónsky zápas s Domachovskou bol jej prvým vystúpením od Wimbledonu, kde ju v 2. kole šokujúco vyradila krajanka Alla Kudriavcevová. "Po stredajšom súboji som tušila, že s ramenom niečo nie je v poriadku. Magnetickou rezonanciou lekári našli dve drobné trhliny väziva. Mám z toho zmiešané pocity, pretože som sa bála, že by to mohlo mať nervový pôvod, čo by bolo neporovnateľne horšie. Napriek tomu potrebujem veľa času na liečbu. Veľmi ma bolí, že musím oželieť olympijské hry," dodala Šarapovová na svojej internetovej stránke. Zranenie navyše ohrozuje jej účasť na US Open, záverečný grandslamový turnaj roka sa začne 25. augusta.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 1. August 2008 12:53 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Tak to s Mariou mi je luto..ved vzdy tuzila ist na OH...sice pred 4 rokmi vyhrala Wimbledon ale vtedy este na to nebola dobre v rankingu...je to skoda, jej zapasy by som si rad pozrel...tak mi na OH ostava uz len Danka a Domca



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 1. August 2008 13:48 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Mne to uprimne luto nie je. To ma zato,ze chcela svoju krajinu reprezentovat len preto,aby mohla ist na olympiadu.Ten jej pristup k reprezentovaniu sa mi nikdy nepacil a teraz sa jej to vratilo.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 1. August 2008 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 12:52
Mne to uprimne luto nie je. To ma zato,ze chcela svoju krajinu reprezentovat len preto,aby mohla ist na olympiadu.Ten jej pristup k reprezentovaniu sa mi nikdy nepacil a teraz sa jej to vratilo.

Tak tak súhlasím s tebou babuška, aspoň o jednu veľkú súperku menej ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: US OPEN
PostPosted: 1. August 2008 18:11 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|24. June 2024| 14:52
Na verejnosť prenikli zatiaľ neoficiálne informácie, že Šarapka asi vynechá aj US Open.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: US OPEN
PostPosted: 1. August 2008 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Na verejnosť prenikli zatiaľ neoficiálne informácie, že Šarapka asi vynechá aj US Open.
aj ja som to citala,ale stale nie je oficialny zdroj o tom,ze je to ozaj pravda..ale som zvedava ci to bude pravda




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Jankovičová
PostPosted: 2. August 2008 18:17 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|24. June 2024| 14:52
Dominika to len zdržala, ale napriek tomu, že porazila Jankovičovú, tá sa podľa výpočtov WTA stane 11. augusta v poradí 18. singlovou svetovou jednotkou od zavedenia počítačového poradia.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 2. August 2008 23:28 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Namiesto zranenej Šarapovovej nastúpi vo dvojhre Zvonarevová

01.08.2008 21:57 - MOSKVA
Náhradníčkou Marie Šarapovovej v nominácii ruských tenistiek na OH 2008 do Pekingu sa stala Vera Zvonarevová.
Informáciu priniesla internetová stránka Tennis i biznes s odvolaním sa na šéfa trénerského kolégia Ruskej tenisovej federácie (FTR) Vladimira Kameľzona.

Dvadsaťtriročná Moskovčanka Zvonarevová figuruje na 11. mieste v dlhodobom svetovom rebríčku WTA Tour, napriek tomu je však interne až šestkou v rámci "zbornej" za spomenutou Šarapovovou, Svetlanou Kuznecovovou, Jelenou Dementievovou, Dinarou Safinovou a Annou Čakvetadzeovou.

Posledná spomenutá sa však dávnejšie sama vzdala účasti v čínskej metropole pre nedostatočnú momentálnu výkonnosť. Držiteľka šiestich singlových titulov z hlavného okruhu Zvonarevovová (tento rok titul v Prahe) sa v pekinskej štvorhre predstaví po boku Jeleny Vesninovej. Druhý ruský pár tvoria Kuznecovová a Safinová. Šarapovová sa nútene odhlásila pre zranenie pravého ramena.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 6. August 2008 11:38 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Americký súd rozhodol v prospech ATP v spore proti Hamburgu

WILMINGTON 6. augusta (SITA, AP) - Súd v americkom Wilmingtone v štáte Delaware na základe rozhodnutia osemčlennej poroty vo všetkých deviatich bodoch zamietol žalobu Nemeckého tenisového zväzu (DTB) za organizátorov tenisového turnaja Masters Series v Hamburgu proti Asociácii tenisových profesionálov (ATP). Proces sa týkal plánovaného "degradovania" podujatia v nemeckom prístavnom meste pri tvorbe novej štruktúry a termínovej listiny na sezónu 2009 a ďalšie. "Rezervovali sme Hamburgu jedno miesto na druhej štatutárnej úrovni ´500´, a to v 30. týždni od 20. júla," znie komuniké ATP, ktorá sa na základe verdiktu dostala do pozície subjektu s možnosťou stanovovať podmienky. Podujatia terajšej Masters Series budú mať v novom systéme označenie ´1000´. Pred parížskym grandslamovým vrcholom Roland Garros sa na antuke a takejto úrovni uskutočnia už len podujatia v Madride (namiesto terajšieho halového jesenného) a Ríme. Monte Carlo bude mať špeciálny štatút.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 6. August 2008 11:49 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Ančič bude chýbať aj na US Open, opäť má mononukleózu

NEW YORK 6. augusta (SITA, AP) - Chorvátsky tenista Mario Ančič má rovnako ako vlani na jar mononukleózu a bude chýbať nielen na OH v Pekingu, čo bolo známe už minulý týždeň, ale aj na záverečnom štvrtom grandslamovom turnaji sezóny US Open v New Yorku. Dvadsaťtriročný 25. hráč svetového rebríčka neštartoval vo Flushing Meadows ani vlani, vtedy pre zranenie pravého ramena.





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 6. August 2008 14:34 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|24. June 2024| 12:52
Dnes na odpoveda na otazky Miklanek z STV 3 a pytali sa ho na vysielanie trojky a zaroven na tenis.Tak Vám sem davam niektore otazky a odpovede:

Ot:Dobry den, budete na trojke vysielat aj tenisove zapasy nasich tenistiek z Grandslamov a inych vacsich turnajov WTA? Inak sa trojke ako fanusik slovenskeho sportu velmi tesim.

Od: Dobry den. Budeme sa snazit, ale Grandslamy su velmi drahe, takze zatial to nemozeme slubit. Davis Cup/ Fed Cup urcite ano nejake turnaje ATP/WTA

Ot: Mám 2 konkrétne otázky. Bude v ponuke basketbal NBA resp. Euroliga? Máte kúpené prenosy z Wimbledonu?
Od:Dvakrat nie.

Ot: Prajem pekny den pan Miklanek chcel by som sa spytat kedy sa bude dat naladit STV3 v DIGI TV ?? a este by som sa xcel spytat ci niekedy v buducnosti uvidime na STV3 wimbledon? Dakujem za odpoved.

Od:Dobry den, Digi TV- ano. Wimbledon- je to asi najdrahsi Grandslam a okrem toho je takme neplanovatelny vzhladom na caste prerusenia kvoli dazdu. Ale budeme hladat cestu ako ho dostat do vysielania



Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 6. August 2008 14:37 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Kelu,ja som sa tiez pytal a ani mi to neodoslalo... :evil: nechapem...
inac kto ma digitv???





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Novinky
PostPosted: 6. August 2008 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|24. June 2024| 13:52
Kelu,ja som sa tiez pytal a ani mi to neodoslalo... :evil: nechapem...
inac kto ma digitv???
ja mam....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 403 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Diskusia o Daniele

Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 27  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy