Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 15. July 2008 21:40 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|9. May 2024| 19:54
Nadia vyzerala akoby este o Dominike nepocula :D ... zdalo sa mi, ze ju na zaciatku svojou huzevnatostou zaskocila. Potom sa na seba pocas celeho zapasu dost hnevala, aj ked v 2. sete vyhravala.
Aj ja som vsimla, ze Domca stoji v kurte pri obidvoch podaniach superky. Pri tom prvom podani to bol mozno len takticky zamer vyviest superku z rovnovahy ;).
Domca si moze vyskrtnut z prvej dvadsiatky dalsie meno :D.
good job :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 16. July 2008 06:24 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|9. May 2024| 19:54
Ja len poviem, že ma Dominika prekvapila, ozaj som nečakal, že vyhrá, GRATULUJEM ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA Stanford - 2. kolo
PostPosted: 16. July 2008 20:19 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|9. May 2024| 20:54
2. kolo: Cibulková - Kateryna Bondarenková 6:2, 6:3

Čo povedať - strojová hra Dominiky od základnej čiary a veľa chýb súperky boli kľúčom k úspechu. Stačí si pozrieť štatistiky. Teraz je na ťahu Daniela, lebo ja chcem SK štvrťfinále.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier III Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 16. July 2008 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 95
Local Time:
|9. May 2024| 18:54
No tak ten zapas bol dobry.Bodarenko dost chybovala takze dominika mala volnu cestu.Ale ked som si dobre vsimol tak domca mala obviazanu nohu len dufam ze to nebude vazne.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 16. July 2008 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|9. May 2024| 18:54
Aj ja chcem slovenské štvrťfinále, tam už ale budem nekompromisne držať prsty Daniele :) Ale ešte jej ostáva jeden krok a to dosť ťažký. Ale bola by to zaujímavá podívaná


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 17. July 2008 06:41 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|9. May 2024| 19:54
Dominika ma dnes neprekvapila, ale potešila ;) Teraz jej budem držať palce aby vyprášila Sugiyamovú a ukázala slečne Hantuchovej (ako tu niekto oslovuje Danielu) ako sa hrá tenis so zanietením a bojovnosťou. Aspoň Dominika mi spravila radosť ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 18. July 2008 14:22 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|9. May 2024| 18:54
Cibulková dnes opäť prvá na centrálnom dvorci. Ak sa nemýlim tak oba zápasy hrala ako prvá, teraz už tretí krát


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Stanford - 1/4finále
PostPosted: 18. July 2008 22:06 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|9. May 2024| 20:54




Stanford - proti Sugijamovej.


Last edited by MartinH on 21. July 2008 03:36, edited 1 time in total.

Top
  Profile
Reply with quote  

Site Admin
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. July 2008 00:28 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1085
Location: Prague, Czechia
Local Time:
|9. May 2024| 19:54
Dominika a její pověstné křeče. Opakuje se to příliš často.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 19. July 2008 10:36 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|9. May 2024| 19:54
Slovenka po prehre netajila obrovské sklamanie. "Mala som tento zápas vyhrať v dvoch setoch, som veľmi smutná a rozčarovaná. Prehajdákala som náskok 5:2, nevyužila tri mečbaly a skúsená súperka sa chytila. V závere náročného zápasu som dostávala kŕče a tak za stavu 3:5 som musela zápas skrečovať," povedala pre TASR Cibulková, pre ktorú slúžil turnaj v Stanforde na rozohratie pred ďalšími podujatiami na americkom "harde" v Los Angeles a Montreale. "Nepočítala som s tým, že v Stanforde sa dostanem tak ďaleko. Štvrfinálová prehra ma však poriadne škrie, veď Sugijamovú som mala na lopate," dodala Slovenka.



Domca predviedla velmi slusne udery, aj variabilnejsiu hru ako inokedy. Bol to celkom dobry tenis z oboch stran. Sugi ukazala, preco ma Daniela s nou negativnu bilanciu. Uz sa ani necudujem. Bojuje za kazdych okolnosti do poslednej lopticky, tri mecbaly odvratila s prehladom, skoda pre Dominiku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA L.A.
PostPosted: 21. July 2008 03:34 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|9. May 2024| 20:54
Na turnaji WTA v L. Angeles je Dominika 15. nasadená a v 1. kole hrá proti Monice Niuculescuovej.

Ešte k Stanfordu: Domča máva tie kŕče pričasto, už to začína hraničiť s niečím neprirodzeným (tie fotky hore ma vzali). Je pravda, že hrá fyzicky nesmierne náročný tenis, ale ona si takto zápas neprehrala prvýkrát. Trochu si je aj sama na vine, lebo nepremeniť za stavu 5:2 tri mečbaly je trestuhodné. Stáva sa to, Domča tam začala priveľmi špekulovať, no aj Sugi pritlačila. Ešte sa to dalo zachrániť v druhom TB, ale tentoraz jej neprialo šťastie. V LA to bude o život, vo svojej polovici má napr. Kudrjavcevovú, Rodinovovú, Pchengovú, Safinovú, zdola by hrozila Peerová a Azarenková. Dúfam, že sa dovtedy zregeneruje. V TV bude dačo až od piatka.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Domča
PostPosted: 23. July 2008 07:03 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 235
Location: Nitra
Local Time:
|9. May 2024| 19:54
Ja neviem či toto bude teraz pravidlo, ale zase zachraňuje moju pokazenú náladu z tenisu Dominika, no tá baba ma zase potešila a potvrdzuje, že momentálne má najlepšiu formu a hru so slovenských tenistiek! Pekné víťazstvo na úvod a druhé kolo s Kudryavtsevou, ktorej má čo vracať, kedže spolu hrali zatiaľ jeden krát a to vyhrala ruska na Australian open tesne v dlhom zápase 6:4 5:7 9:7.
Len dúfam, že to nebudú tri sety a Dominiku zase nechytia tie jej povestné kŕče... Ja neviem, veď čo jej nevie jej lekár naordinovať kalcium, teda vápnik, veď ten je na to aby človek nedostával krče, mala by si dať pred zápas s ruskou konskú dávku ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 23. July 2008 18:20 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|9. May 2024| 19:54
Dominika uz bude za chvilu slovenskou jednotkou ako to vidim a ked to tak pojde s Danielou..ale ved to je dobre nech len mame co najviac talentovanych hracok..nak ma tesi ako na tychto turnajoch hra Domca ale pre nu uz by bolo na case ten turnaj aj nejaky vahrat ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: WTA L.A.
PostPosted: 23. July 2008 20:57 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|9. May 2024| 20:54
LA 1. kolo: (15) Cibulková - Niculescuová 6:4, 6:3

Ja z Domči dostanem mladé! V 1. sete opäť geniálne otočila z 0:4 na 6:4, čiže uhrala minimálne 6 gemov po sebe. Tento fenomén by si zaslúžil bližšiu analýzu, lebo s takým niečim som sa za tých desať rokov sledovania SK tenisu nestretol. Len aby to zas neskončilo v ďalšom kole kŕčmi.

P.S. Domča je v akcii vo štvrtok ráno o ca 05.30 h SELČ, tentoraz na centri.


Top
  Profile
Reply with quote  

ITF Champion
 Post subject: Re: WTA L.A.
PostPosted: 23. July 2008 21:42 
Offline

Joined: 08. June 2008
Posts: 15
Location: Kysak
Local Time:
|9. May 2024| 19:54
LA 1. kolo: (15) Cibulková - Niculescuová 6:4, 6:3

Ja z Domči dostanem mladé! V 1. sete opäť geniálne otočila z 0:4 na 6:4, čiže uhrala minimálne 6 gemov po sebe. Tento fenomén by si zaslúžil bližšiu analýzu, lebo s takým niečim som sa za tých desať rokov sledovania SK tenisu nestretol. Len aby to zas neskončilo v ďalšom kole kŕčmi.

P.S. Domča je v akcii vo štvrtok ráno o ca 05.30 h SELČ, tentoraz na centri.

V druhom sete urobila takmer to isté... z 1:3 otočila na 6:3, čo je 5 gemov v rade :D


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy