Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela will be player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Next
Author Enter your Message here

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 26. May 2008 16:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Ten outfit to je bomba :hearts:
ten minulorocny sa mi pacil viac......mala ho aj daniela.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 26. May 2008 16:12 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Ten outfit to je bomba :hearts:
ten minulorocny sa mi pacil viac......mala ho aj daniela.....
ten čierny? :hmmm:





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 26. May 2008 17:13 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Ten outfit to je bomba :hearts:
ten minulorocny sa mi pacil viac......mala ho aj daniela.....
ten čierny? :hmmm:
nie, ony mali obe taky trojfarebny.....bielo-ruzovo-fialovy......



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 26. May 2008 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 26. May 2008 21:08 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Cibulková si vyslúžila Schettovej uznanie

PARÍŽ 26. mája (SITA) - Bývalá popredná tenistka a v súčasnosti odborná poradkyňa a moderátorka v službách televíznej stanice Eurosport, Rakúšanka Barbara Schettová, zaregistrovala výkonnostný progres Slovenky Dominiky Cibulkovej, na Roland Garros v Paríži dvadsiatej ôsmej nasadenej. "Tá šťúpla dievčinka s prenikavo svetlými očami? Tá, ktorú teraz spájajú s Gaelom Monfilsom? Všimla som si ju najmä v Amelia Island, kde bola až vo finále. Všetka česť v devätnástich rokoch a pri jej vzraste. Vybehá toho veľa, ale na ďalšie detailné postrehy k jej hre nie som takto náhle pripravená," povedala 32-ročná niekdajšia sedmička svetového rebríčka WTA Tour "Babsi" Schettová pre agentúru SITA a ešte dodala: "Ak budú s Gaelom naozaj hrať v miešanej štvorhre, môže to byť veľmi zábavné. Myslím si, že bez ohľadu na to jej môže ten vzťah aj tenisovo prospieť, a to nejakými radami, spoločnými tréningami i väčšou vnútornou pohodou.“





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 27. May 2008 14:42 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
taketo clanky sa fakt citaju s radostou.som velmi rada,ze si dominiku vsimaju viaceri odbornici,viditelne je charakteristicka svojou bojovnostou a pohybom...tento clanok ma potesil,dakujem ;)




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 28. May 2008 21:05 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Domca hra zajtra o 11:10 na kurte c.5. V programe je aj jej deblovy zapas s Hrdinovou na kurte c.10 ako posledny v poradi.
Podla mna by sa mala Dominika viac zameriavat na dvojhru. Nie, ze by som jej nedopriala debla s Monfilsom :), ale moze to byt fyzicky narocne zvladat dva, nebodaj tri zapasy denne (to snad nehrozi). Nepredpokladam vsak, ze by v debli, ci mixe presla 1. kolom.


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. May 2008 06:11 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 1027
Location: Detva / Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Cibulková proti Sequerovej nehodlá nič podceniť

PARÍŽ 28. mája (SITA) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková, tento týždeň 31. vo svetovom rebríčku WTA Tour, neprehrala s renkingovo nižšie postavenou súperkou v zápase ukončenom mečbalom už od 6. januára. Vtedy ju - ako 49. v hodnotení - v Sydney zdolala Estónka Kaia Kanepiová figurujúca na 73. pozícii.

Devätnásťročná bratislavská rodáčka pochádzajúca z Piešťan teda zjavne pozná recept na papierové outsiderky a nehodlá túto úctyhodnú šnúru prerušiť ani vo štvrtkovom stretnutí s Venezuelčankou Milagros Sequerovou (156.) v 2. kole dvojhry žien na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros v Paríži. "Nikdy som nepodcenila žiadnu súperku a ani tentoraz to veru nehodlám urobiť. Na takomto významnom podujatí sa každý chce prebojovať čo najďalej a určite to nebude ľahký zápas, pretože Sequerová nemá čo stratiť. Videla som jej úvodné tunajšie stretnutie s Američankou Liliou Osterlohovou. Bol to obojstranne nervózny duel, nehrali príliš pekne, ale proti mne môže byť Venezuelčanka už uvoľnenejšia. Dúfam, že predvediem dobrý výkon. Som tenisovo i celkovo inde ako povedzme tu pred rokom. Vyspela som a keď chcem niečo dosiahnuť, musím mať takú výkonnosť, aby som bola v grandslamovom druhom kole favoritkou a vyrovnala sa s tým,“ povedala D. Cibulková v stredu podvečer pre agentúru SITA po tom, ako z tribúny hlavného dvorca Philippa Chatriera povzbudila svojho francúzskeho priateľa Gaela Monfilsa.

Dvadsaťjedenročný Parížan Monfils zdolal svojho skúseného 30-ročného krajana a kamaráta Arnauda Clémenta 7:5, 6:3, 6:1. "Počuli ste? Gael sa hecoval výkrikom ´pome´. Pozerala som ten zápas so Janette Husárovou, Ivetou Benešovou a Gaelovým koučom Thierrym Championom. Všetci sme sa začali smiať. Gaelovi sa to moje ´pome´asi zapáčilo, tak s tým začal aj on.“

Cibulková sa ústretovo snaží pochytiť čosi z francúzštiny: "Pomaličky. Je to však veľmi ťažké. Napríklad ´mon amour´?“

Voľná karta na miešanú štvorhru pre sympatický francúzsko-slovenský pár, samozrejme, neunikla ani pozornosti domácich médií. V denníku L´Equipe sa objavil článok aj s Cibulkovej fotografiou. Na debut v miešanej štvorhre po boku juniorského šampióna 2004 z Roland Garros Monfilsa sa špeciálne nepripravovala: "Pôjde skôr o zábavu. Dúfam, že tam do mňa nebudú páliť. Trochu sa bojím tých mužských podaní či volejov. Dnes som si zatrénovala s Dominikom Hrbatým, takže aspoň nejaká skúška. Reku, pôjdem radšej na dvorec v prilbe.“





Daniela Hantuchová, Maria Sharapova, Anastasia Myskina, Dominika Cibulková, Jelena Dementieva, Vera Zvonareva, Jelena Dokic, Sesil Karatančeva, Amanda Coetzer, Barbara Schett, Anna Chakvetadze, Nadia Petrova, Jelena Bovina, Svetlana Kuznecova, Serena Williams ...


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. May 2008 06:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 201
Location: Prešov, Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 11:19


Devätnásťročná bratislavská rodáčka pochádzajúca z Piešťan



Jak čítam tak čítam, neako tomu nerozumiem :), môže byť aj jedno aj druhé? :?


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. May 2008 11:27 
Offline
User avatar

Joined: 15. May 2008
Posts: 101
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Domca jednoznacne postupila do tretieho kola kde sa stretne asi na 99% s Jankovic, to by mohol byt pekny zapas a mohli by ho davat aj v TV, snad jej to ukaze, jaj a vysledok 63 60 ;)


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. May 2008 12:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
tak a jankovic je ista, pred malou chvilou vyhrala nad erakovic 6:2,7:6...opat dost tesny vysledok(teda ten druhy set), takze domcu by som nepodcenoval...podla mna domca vyhra alebo aspon jankovic poriadne potrapi.....



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. May 2008 12:11 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
No tak za stavu 4-3* som si nebol až taky isty ta ale od vtedy-sa pripisovali gemy na Domčinu stranu...gratulujem... :bananasrock:
inač Jelena musi mať už teraz stresy s tohto zapasu... :D





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. May 2008 14:21 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1176
Location: Nitra - Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
Jelenu Jankovic asi nemusim nikomu predstavovat, ale tak aby som neporusil tradiciu...:D
JELENA JANKOVIC
23 rokov
Srbsko
aktuálny ranking : 3
najlepší ranking : 3 (jún 2007 a samozrejme aj teraz...)
najlepšie výsledky v tomto roku : víťazka ,,jednotkového" turnaja v Ríme, finalistka ,,jednotkového" turnaja v Miami, semifinalistka : Australian Open, Indian Wells (tier I) a Dubai (tier II)...



DANIELA HANTUCHOVÁ * MARIA SHARAPOVA * DOMINIKA CIBULKOVÁ * SERENA WILLIAMS * ANNA KAROLÍNA SCHMIEDLOVÁ * ANA IVANOVIC
ROGER FEDERER * DAVID FERRER * ANDY RODDICK * PAUL-HENRI MATHIEU * LLEYTON HEWITT


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. May 2008 15:51 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
ten clanok sa mi moc paci,najviac jej uvaha o mixe,som zvedava ci si tu prilbu naozaj nevezme :lol:
ale nie,co sa tyka zapasu,povinne jednoznacne vitazstvo,teraz jankovic,tazka superka,favoritka turnaja,ma formu,dominika musi na kurte nechat vsetky sily ako v kosiciach aby vyhrala.drzim palce,ten zapas chcem vidiet!




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier IV Title Holder
 Post subject: Re: Dominika Cibulková
PostPosted: 29. May 2008 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 01. May 2008
Posts: 49
Location: Slovensko
Local Time:
|28. March 2024| 12:19
super výkon, výsledok je jasným dôkazom, že Domča naozaj nič nepodcenila a pohodlne si dokráčala k víťazstvu ... :D Jankovičová sa môže triasť... ako Domču poznám nechá na dvorci srdce a bude bojovať do poslednej lopty, takže šanca na víťazstvo nie je nereálna... pome



:slovakia: Danka,Luki, Bekis, Domino :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 674 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy