Daniela's podcast "The Real DNA" is available on Spotify & Apple Podcasts        Daniela is player/media relationship representative and ambassador at the Madrid Open   

Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 37  Next
Author Enter your Message here

Golden Slam
 Post subject: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 29. April 2009 15:48 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|12. May 2024| 01:42
Turnaj WTA v Stuttgarte, antuka, 700.000 USD

Dvojhra - 1. kolo: Gisela Dulková (Arg.) - Magdaléna Rybáriková 6:3, 6:3 za 70 min

Magde vyšiel úvod stretnutia, keď v 3. geme prelomila podanie Dulkovej.Tá však vzápätí vyrovnala na 2:2 a po ďalšom brejku v 8. hre získala prvý set vo svoj prospech. O osude druhého dejstva rozhodla piata hra, v ktorej Rybáriková nevyužila výhodu servisu. Takže nejakej kontinuite Magdiných výkonov môžme naďalej len snívať.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 29. April 2009 16:50 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|12. May 2024| 00:42
škoda, že to Magde nevyšlo ale zdá sa, že Dulko má formu, teraz je takmer na pokraji zdolania Azarenky :shock:



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 29. April 2009 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 00:42
škoda, že to Magde nevyšlo ale zdá sa, že Dulko má formu, teraz je takmer na pokraji zdolania Azarenky :shock:
Azarenkovu aj zdolala...A Vika uhrala len o gem viacej ako nasa Magda..Tak ci tak to ale neospravedlnuje Magdin vykon...




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 29. April 2009 18:36 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 00:42
Rybáriková sa vrátila k trénerovi Mihalovi

"Pred rokom a pol bola spolupráca s pánom Mihalom prerušená nie z mojej vôle. Bohužiaľ, vtedy som bola stále zranená a bolo to veľmi ťažké obdobie. Veľa sme pracovali aj po technickej stránke. Jeho spôsob práce mi vyhovoval. V poslednej dobe som cítila, že stagnujem. Verím, že pán Mihal stabiluzuje a zlepší moju hru a dotiahne ma v rebríčku čo najvyššie," povedala Rybáriková pre Pravdu. Momentálne účinkuje na turnaji v Stuttgarte, kde ju už sprevádza aj bývalý kapitán fedcupového tímu Slovenska.

Simon prevzal Rybárikovú od Mihala, keď bola v tretej stovke svetového rebríčka WTA Tour. Tento rok vo februári ju dostal na doterajšie maximum 46. miesto. Momentálne figuruje jej meno na 49. pozícii. "Áno, je pravda, že spoluprácu s Magdou sme ukončili," potvrdil Simon. O dôvodoch jej rozhodnutia však nevie. "Ešte som s ňou nehovoril."

Rybáriková je členkou bratislavského Národného tenisového centra a trénera Simona jej platil Slovenský tenisový zväz. Či to tak bude aj v prípade Mihala, ešte nie je jasné. "Všetky podmienky budem preberať s generálnym sekretárom zväzu pánom Moškom po mojom návrate domov," uviedla Rybáriková o svojom ďalšom pôsobení v NTC.



.... snad jej to pomoze


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 4. May 2009 15:07 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|12. May 2024| 01:42
Turnaj WTA v Ríme, antuka, 2.000.000 USD

Dvojhra - 1. kolo: Virginie Razzanová (Fr.) - Magdaléna Rybáriková 6:0, 6:7(8), 6:4 za 149 min

Ťažká súperka, ale čo ten 1. set (kanár za 21 minút)? A čo tých 9 dvojchýb na 7 es? Treba s tým niečo robiť.


Top
  Profile
Reply with quote  

Grand Slam Champion
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 4. May 2009 16:38 
Offline
User avatar

Joined: 13. May 2008
Posts: 429
Location: Humenné
Local Time:
|12. May 2024| 00:42
Magda teraz nema nejak tiez stastie na žreby takze ani neohurila v poslednej dobe nejakym výsledkom...ale šak aspon sa nemusim obavat ze by este predstihla Danielu v rebricku co si myslim ze sa nestane vdaka vzrastajucej Danielinej forme ;)



Danka a Maria


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. May 2009 06:17 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|12. May 2024| 01:42
Na turnaji WTA v Madride dostala Magda v 1. kole kvalifikantku. Nech to bude ktokoľvek, obávam sa výsledku. Snáď jej Mihal stihol prevetrať hlavu.

UPDATE: Je to Varvara Lepčenková. Keďže vyradila nasadené Paszekovú a Kudrjavcevovú, asi bude dobrá. No neviem, je to pre Magdu nevidím ružovo.


Top
  Profile
Reply with quote  

Lukyno
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. May 2009 12:43 
Offline
User avatar

Joined: 27. April 2008
Posts: 686
Location: Slovakia-Bardejov
Local Time:
|12. May 2024| 00:42
Mal si pravdu Martin 8-) :roll:
Magdaléna Rybáriková-Varvava Lepchenko 6-7(12) 7-5 1-6 za 3:25 h :shock:
Ja som teda dost sklamany,Magee vyuzila iba 5/20 breakballov pricom Americanka využila 6/9
Magee sa v poslednej dobe nejako nedarí,tak azda bude i lepšie ;)





Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Tier I Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. May 2009 12:45 
Offline
User avatar

Joined: 03. May 2008
Posts: 290
Location: Košice
Local Time:
|12. May 2024| 00:42
tak Magda prehrala :roll: Maggie zrejme zasa odišla v 3. sete kondične...zápas trval takmer tri a pol hodiny...ale aj tak kvalifikantky by rozhodne mala Magda zdolávať a nie s nimi takto bojovať...ja neviem, či jej ten návrat k Mihalovi pomôže, predsa len Simon ju vytiahol do Top 50...lenže teraz sa Maggie dostala asi do nejakej krízy a mne nepripadá Mihal ako správna voľba na to, aby sa z nej dostala...uvidíme do kedy bude stagnovať



Daniela Hantuchová; Dominika Cibulková; Magda Rybáriková; Kristína Kučová; Janette Husárová
Dominik Hrbatý; Michal Mertiňák; Karol Beck; Martin Kližan
+ Dementieva, Dokič, Stosur, Suarez Navarro
+ Federer, Roddick, Hewitt, Söderling, Ferrero, Wawrinka


Top
  Profile
Reply with quote  

Career Grand Slam
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. May 2009 16:39 
Offline
User avatar

Joined: 28. April 2008
Posts: 1032
Location: Trnava,Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 00:42
Magda opat doplatila na slabu kondiciu. Je pravda,ze mala vyuzit sance uz v tych prvych dvoch setoch a ukoncit to,ale je z vysledku vidno,ze v 3.sete nevladala ako nedavno proti Yakimovej. Magda preziva dost blbe obdobie.




DANIELA HANTUCHOVA ANA IVANOVIC NOVAK DJOKOVIC


Top
  Profile WWW
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 12. May 2009 09:47 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|12. May 2024| 01:42
Keď som si prečítal, koľko šancí Magda premhrala, tak asi nemala nárok vyhrať. V 1. sete stiahla náskok súperky z 5:3, ale v tajbrejku, v ktorom viedla 6:3, najprv nevyužila tri setbaly, za stavu 8:7, resp. 9:8 nepremenila ďalšie dva, dokopy teda päť a to je veru dosť. Začiatok 2. setu Maggie nezachytila a rodená Uzbečka sa ujala vedenia 2:0. Magda potom získala päť gemov za sebou, ale náskok prehajdákala a musela zabrať, aby set vyhrala. Či v treťom odišla kondične sa nedá vylúčiť, ale psychicky musela byť zdeptaná, veď využiť z 20 brejkbalov 5 je u hráčky Magdiných kvalít neakceptovateľné. Magdu som videl hrať veľakrát a okrem kondičky ju pravidelne zrádza jej psychika. Ale tento zápas sa zapíše aspoň nakrátko do tabuliek zatiaľ najdlhším TB v tomto roku.


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 1. June 2009 04:13 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|12. May 2024| 01:42
French Open 2009

Dvojhra
1. kolo: Magdaléna Rybáriková - Kristina Mladenovicová (Fr.) 6:1, 2:6, 8:6

"Každý si mohol pri mojom žrebe povedať, že je to výhodné hrať s držiteľkou voľnej karty. Ale to dievča ma veľmi prekvapilo. Najmä tým ako servovala. Podávala 200 kilometrovou rýchlosťou, čo je u žien neobvyklé. V prvom sete som hrala dobre a súperka viac kazila. Ale druhý set som podcenila, Francúzka zariskovala, začalo jej to padať a ja som znervóznela... V treťom sete sme sa ťahali až do konca. Na kurte sa stále necítim dobre, už tretí turnaj ťahám tak, že nie som celkom fit. Mala som teploty a zatiaľ mi lekári nezistili príčinu."

2. kolo: Jelena Jankovičová (5-Srb.) - Rybáriková 6:1, 6:2

"Bola som na začiatku stuhnutá a nervózna, ráno som sa necítila dobre. Nebola som vo svojej koži, proti súperke som si neverila. Je to aj tým, že nemám dosť natrénované. Proti takej súperke ako je Jankovičová musím mať dosť natrénované ak chcem hrať dobrý tenis. Druhý set bol z mojej strany lepší. Boli v ňom aj dobré výmeny, mala som veľa brejkbalov, ale nevyužila som ich. Je to zvláštne, že sme hrali hodinu dvadsať a som z toho zápasu unavená... Servis ma nepodržal, keď človek nevládze, horšie servuje. Kurt na štadióne Suzanne Lenglenovej bol trochu pomalší ako vonkajšie dvorce, aj lopty boli ťažšie, čo viac vyhovovalo mojej súperke. Jankovičová zahrala solídne, ja som zasa nepodala nejaký svetlý výkon. Musím sa dať dokopy, lebo počas posledných turnajov som nemohla poriadne trénovať, chýba mi energia. Chcem sa pripraviť na trávovú sezónu, je to môj obľúbený povrch, v pláne mám tri turnaje - Birmingham, Hertogenbosch a Wimbledon."

Štvorhra - 1. kolo: Bethanie Matteková-Sandsová, Naďa Petrovová (10-USA/Rus.) - Rybáriková, Ajumi Moritová (SR/Jap.) 7:5, 6:3

Magda - z jej vyjadrení mám dojem, že to sú samé (zdravotné) problémy, len čakám už na zápas, po ktorom bude konečne pozitívne naladená. V rozhovore tuším pre Šport alebo Pravdu počas RG povedala, že ju považujú za veľmi talentovanú a stále jej to hovoria a že Dominika toľko talentu nemá, ale drie, preto je tam, kde je. Veru Maggie talent má, len už ho konečne ukázať a držať si formu. Len ona to zvykne pobabrať, aj keď je zdravá. Držím palce na tráve!


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 11. June 2009 15:49 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|12. May 2024| 01:42
Turnaj WTA v Birminghame, tráva, 220.000 USD

Dvojhra
1. kolo: Magdaléna Rybáriková (13-SR) - Akgul Amanmuradovová (Uzb.) 6:4, 6:4
2. kolo Rybáriková (13-SR) - Chanelle Scheepersová (JAR) 6:7(8), 6:1, 6:3
3. kolo: Rybáriková (13-SR) - Ťie Čcheng (1-Čína) 7:6(10), 6:4
štvrťfinále: Rybáriková (13-SR) - Urszula Radwanská (Poľ.) 6:3, 6:3
semifinále: Rybáriková (13-SR) - Sania Mirzová (India) 3:6, 6:0, 6:3
finále: Rybáriková (13-SR) - Na Li (Čína) 6:0, 7:6(2) :1st:


Top
  Profile
Reply with quote  

Golden Slam
 Post subject: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 12. June 2009 18:32 
Offline

Joined: 28. April 2008
Posts: 1793
Location: Bratislava
Local Time:
|12. May 2024| 01:42
Magda dosiahla v Birminghame fantastický úspech, dnes sa prebojovala do SF, kde môže odplatiť tohtoročnú februárovú prehru z Pattaye Indke Mirzovej. Bol by som rád, keby toto nebol len ďalší z Magdiných výkyvov, tentoraz nahor, po ktorom bude nasledovať stagnácia.


Top
  Profile
Reply with quote  

Tier II Title Holder
 Post subject: Re: Magdaléna Rybáriková
PostPosted: 12. June 2009 20:54 
Offline
User avatar

Joined: 30. April 2008
Posts: 197
Location: Slovakia
Local Time:
|12. May 2024| 00:42
Velmi cenne je jej vitaztvo nad Zheng, ktora je aktualne 16. na svete. V tom zapase jej Magda nastrielala 14 es v dvoch setoch.
Drzim palce nadalej. :slovakia:


Top
  Profile
Reply with quote  
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 553 posts ] 

Board index : Slovenské fórum (SVK) : Slovenskí tenisti

Go to page Previous  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 37  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  






This forum is powered by phpBB • Style based on N.Design by Midnight Phoenix
Chat and Shoutbox based on Ajax Chat by blueimpFacebook connect for phpBB by SVmods.
Privacy policy